סוכות בירושלים
סוכה בכיכר: במהלך 7 השנים האחרונות חברת אריאל לקחה על עצמה, בשיתוף עם גורמים שונים, להקים את הסוכה המרכזית בכיכר ספרא. גם השנה לקראת חג הסוכות תוקם סוכה בכיכר, אליו מגיעים עשרות אלפים מרחבי הארץ וישולבו בו מופעים לכל המשפחה.

הסוכה המרכזית תוקם בכיכר ספרא בין התאריכים 18-26.9.13, תקושט ותואר באלמנטים מיוחדים של תאורה, ותקרא סוכת האור. הסוכה תהיה פתוחה לקהל מידי יום בימי חול המועד: 19-24.9.13, בשעות הבוקר לא תהיה פעילות בסוכה. הפעילות תחל בין השעות 17:00-23:00, בימי חג ושבת, תפתח הסוכה ב 20:30.


יום חמישי ה- 19/9 (ט"ו תשרי תשע"ד)
הסוכה תהיה פתוחה החל מ20:30

22:00 - מופע של דוד לביא והלהקה
דוד לביא, יוצר רגיש ומיוחד, מביא אל הבמה יצירה בהתהוות, במופע החדש "תהיה איתי". מלווה בקארין מרקוביץ' (צ'לו) וישי פיציון (קלידים ותכנותים), דוד מגיש מופע אקוסטי עם נגיעות אלקטרוניות,שירים חדשים בעברית ובאנגלית, לצד קאברים שהם אבני דרך פרטיות, בעיבודים מיוחדים.

מוצ"ש ה-21/9/13 (י"ז תשרי תשע"ד)
הסוכה תהיה פתוחה החל מ 20:30

22:00- מופע של שי צברי והלהקה
האיש גדול הגוף שאחראי במופעים שונים על הקולות, הצעקות, השריקות ומחיאות הכפיים עובר עכשיו אל קדמת הבמה ומביא איתו רוח חדשה למילותיהם העתיקות של משוררים ופייטנים, מרבי סעדיה גאון ועד ברי סחרוף, מאבן גבירול ועד אהובה עוזרי, במופע שעיקר קסמו בשבירת המחיצות שבין האמן לקהל ובהיסחפות של כל המשתתפים בערב אחרי המוזיקה שמשלבת בין העכשווי למסורתי ובין החשמלי לעממי.

יום ראשון ה -22/9/13 (י"ח תשרי תשע"ד)
הסוכה תפתח ב 17:00

סדנאות לילדים

20:30 מופע של בועז בנאי והלהקה
לקראת צאת אלבומו השני ״אין אף אחד בבית״, בעז בנאי ולהקתו מגישים רוק אינטימי, עגמומי ואינטליגנטי.

יום שני ה- 23/9/13 (י"ט תשרי תשע"ד)
הסוכה תפתח ב 17:00 

סדנאות לילדים

20:30- מופע של להקת המדרגות
המדרגות היא מהלהקות המצליחות ביותר במגזר הדתי, ונחשבת לחלוצת ז'אנר הרוק היהודי החדש. הלהקה מורכבת ממוסיקאים מן השורה הראשונה, המעניקים לקהל שילוב מרגש ואנרגטי של תכנים יהודיים, עם מוסיקה עכשווית-נשמתית, מפופ רך ועד לרוק גיטרות מחוספס. בהופעה ניתן למצוא, אלו לצד אלו, דתיים וחילוניים, הבאים לשמוע את שירתו המפעימה והסוחפת של דמרי, בליווי ההרכב המעולה ועיבודיו המדהימים של הוד, בשירים אהובים כמו "שפל רוח", "אבר כיונה", עיבוד מרטיט ל"שירת העשבים" ועוד.

הכניסה חופשית
   Print

Send to friend

Your name:
Your E-mail:
Friend's name:
Friend's email: