מיני ישראל
פארק מיני-ישראל בלטרון נחשב על ידי רבים לאטרקציה שחייבים לבקר בה, חוויה של כיף צרוף לאנשים מכל העולם ובכל הגילאים. מיני ישראל מאפשר גם לילדים וגם למבוגרים לראות את כל כולה של ארץ ישראל הקטנה בגובה העיניים.

בפארק יש 350 מודלים מיניאטוריים של האזורים וציוני הדרך האהובים על עם ישראל, ששוחזרו בפירוט ובדקדקנות בקנה מידה של 1:25. במיני ישראל האתרים ההיסטוריים, הארכיאולוגיים והפלאים הארכיטקטוריים בארץ מיושבים על ידי כ-25,000 אזרחים שגובהם לא עולה על שבעה סנטימטר. אם תמיד חלמתם להיות קרובים לכיפת הסלע, או להשקיף מלמעלה על הר החרמון, לראות את מצדה מבלי לטפס את שביל הנחש, כל זאת תוכלו לעשות באחר צהריים אחד במוזיאון מיני ישראל. לא מזמן פארק מיני ישראל הצטרף גם למגמת התלת מימד המשתלטת על הוליווד, והפיק סרט בטכנולוגיית תלת מימד מתקדמת ובהפקה בינלאומית, המראה את מדינת ישראל השלמה ב-360 מעלות, מה שמאפשר לצופים לחוות ולהבין את מלוא המשמעות של האתרים הבולטים והחשובים בארץ באמצעות חווית התלת מימד.  

מיני ישראל נמצא ממש למרגלות ירושלים, ליד מחלף לטרון, כחצי שעה גם מירושלים וגם מתל-אביב. המקום גם מציע סידורי מוניות למקום ודילים לקבוצות גדולות יותר. ניתן גם לערוך ימי הולדת, ואירועים שונים במקום. לכל האירועים והתערוכות השונות המתקיימים בפארק מיני ישראל, אנא היכנסו לתווית האירועים המופיעה בעמוד זה. 

רכשו את הכרטיסים למיני ישראל דרך ירושלים ברשת וחסכו לעצמכם את התורים, ביחד עם 15% הנחה על הכרטיס ! להזמנת כרטיסים


איך להגיע: 

ברכב פרטי, למגיעים מכביש מס' 1:

יש לרדת בצומת לטרון ולפנות לכיוון אתר השריון. ברמזור, לאחר כ - 500 מטרים יש לפנות ימינה, ולאחר 1 ק"מ יש לפנות שמאלה לפארק.

למגיעים מכיוון באר שבע (כביש מס' 3): יש להמשיך מצומת נחשון לצומת לטרון (צומת שבע), יש לפנות שמאלה בצומת ולאחר 1 ק"מ יש לפנות שמאלה לפארק.

 


מכביש 6:

ירידה במחלף דניאל, ממשיכים על כביש 1 לכיוון ירושלים, ירידה במחלף לטרון ופניה ימינה לכיוון באר שבע.
פנייה ימינה בצומת הראשונה. שמאלה בפנייה לאתר הנמצא כקילומטר וחצי מהצומת.
מקסטינה: פניה ימינה במסמיה לכיוון ירושלים, ישר בצומת נחשון כ10 קילומטר, פנייה שמאלה בצומת הראשונה.
שמאלה בפנייה לאתר הנמצא כקילומטר וחצי מהצומת.


מכביש 431:

יורדים במחלף ענבה לכיוון ירושלים עד למחלף לטרון, במחלף לטרון יורדים ימינה. בצומת חטיבת שבע ימינה ואחרי כקילומטר שמאלה.מחירים והטבות: 

כניסה: מבוגרים- 79 ש"ח; מבוגר בקבוצה - 52 ש"ח, ילדים בין הגילאים 5-18 - 59 ש"ח; ילדים בגילאי 2-5 - 24 ש"ח;
אזרח ותיק / חייל / נכה / סטודנט- 59 ש"ח;

זכאים להטבות: 

 חברי ארגון חבר, חברי הייטק זון, עובדי חברת החשמל, הסתדרות המורים, קרנות השוטרים - זכאים להנחות אטרקטיביות במיוחד. פרטים נוספים כאן.  

 

למחזיקי ויזה של לאומי קארד: 36 ש"ח + 1995 נק', ולילד 18 ש"ח + 1995 נק'

למחזיקי מאסטרקארד או מולטי מאסטרקארד, וויזה קאל - 1 + 1 

פרטים נוספים

א' - ה', ש': 10:00 - 19:00 שישי: 10:00 - 14:00
לטרון
מחוץ לירושלים
1-700-559-559
מחירי קופה: כרטיס רגיל (מעל גיל 5) - 69 ש"ח; ילד (2-5) - 29 ש"ח; מתחת לגיל שנתיים - ללא תשלום.
   Print

Send to friend

Your name:
Your E-mail:
Friend's name:
Friend's email: