פאפאגיו
אה, ברזיל ברזיל. השמחה הברזילאית המתנועעת לצלילי הבוסה נובה, הסבלנות אין קץ, ריקודי הסלסה והצ'אצ'א, רוח הפסטיבל הנצחית המשלבת את האקרובטיקה של ריקוד הקפוארה עם הצלחות עמוסות הבשר. כלומר, בעיקר צלחות עמוסות בשר. מכל הייבוא הנהדר המגיע אלינו מברזיל, שום דבר אינו משתווה לבשר.

עובדי החווה הברזילאים היו מציינים את סופה של כל עונת קטיף בארוחת בשר עונתית ומסורתית שהייתה משופעת בכל סוגי הבשר והעופות שגודלו בחווה. רעיון "השולחן הברזילאי" הגיע גם אלינו לירושלים תודות למסעדת פאפאגאיו, שם הבשר מלווה בריחות צלייה ורטבים, ונצלה בצלייה איטית ברזילאית על שיפודי ענק. פאפאגאיו, שנפתחה בארץ בשנת 1996, הצליחה להשביע כבר קרוב לשלושה מליון איש ב-15 השנה האחרונות. הסניף בירושלים, נפתח יותר לאחרונה באיזור התעשייה בתלפיות.

  

נתחיל מהבסיס: בעבור 146 שקלים תקבלו תהלוכה צבעונית של סלט, לחם טרי, ובשר לפי המתסורת הברזילאית. זה אומר שלשולחנכם יגיעו ברצף כל הבשרים במסעדה: סינטה, פרנגו, אנטריקוט, קבב, כנפי עוף, צ'וריסוס פרגית, ותוספות. אופציה נוספת היא להזמין את מנת הג'ונטוס (ביחד בפורטוגזית): ארוחת שיתוף של מגוון בשרים לבחירה בסוגים במשקלים ובמידות עשייה שונות, על פי הזמנתכם כמובן. ישנו גם מבחר של ארוחות עסקיות קלילות יותר שכוללות חזה עוף, כריך רוסט ביף, סלט כבדים עם רוטב סילאן ועוד, אותן ניתן להזמין בימי השבוע מ-12:00 ועד 17:00.

  


To Papagaio in English press here

פרטים נוספים

שעות פתיחה: א'-ה' - בין 12:00 ועד 24:00 בימים שישי ושבת המסעדה פתוחה לאירועים בלבד.
רח' יד חרוצים 3
תלפיות
כשר למהדרין
http://papagaio.co.il
$$$$ (מעל 100 ש"ח לסועד)
יש תו חברתי
02-674-5745, או 054-3040026
   Print

Send to friend

Your name:
Your E-mail:
Friend's name:
Friend's email: