מסעדות בירושלים > מסעדות פיוז'ן > קולוני

אודות
תפריטים
פטיסרי
חדר פרטי
עסקית
קינוחים
גלריה

קולוני

מסעדת קולוני נוסדה ב-2005 במתחם הרכבת הישן, ומהר מאוד הפכה לנקודה חמה בעיר, חלק חדש באימפריית הבר/מסעדה הגדלה בירושלים. מאז שהיא פועלת קולוני מהווה מוסד קולינרי ירושלמי, ומוקד משיכה אף לברים אחרים, שהוקמו מאז באזור.


קישור לפייסבוק 


קולוני בהחלט מעלה את רף האיכות של חיי לילה בירושלים. היא משמרת את החלל התעשייתי המחוספס של מחסן השמנים לשעבר בו השתכנה, בזמן שריהוט העץ והזכוכית הצבעונית בחלונות מוסיפים חום. הבר/מסעדה מחולק לארבעה חלקים המציעים משהו לכולם: איזור לסועדים, בר מתוחכם, פינות סלון לישיבה באווירה ביתית ורומנטית, ואיזור מבודד יותר לסועדים למעלה. ישנו חדר פרטי/ חדר יין לאירועים ולארוחות פרטיים עד 20 סועדים, ולאירועים לקבוצות- המומחיות של קולוני, אפשר לברר אצל הצוות- ישנה מרפסת מקורה לסועדים ולאירועים עד 80.


התפריט הוא בסגנון הכלל-ים-תיכוני שמקובל כיום בכל ירושלים- וריאציות יוקרתיות למאכלים המקומיים האהובים, לארוחת הצהריים יש תפריט עסקים מלא ומגוון, ועוד הרבה מאוד מנות בסגנון פינגר-פוד לאלה שמעדיפים את הבר.


מסעדת קולוני אהובה במיוחד על ידי עיתונאים זרים, דיפלומטים ופוליטיקאים ישראלים. המקום יוצר מחדש את המושג "אווירה ירושלמית", והוא משלב בתוכו את חיי הלילה וחיי התרבות של העיר באופן מושלם. כך הוא מושך את הברנז'ה ואת הירושלמים לשעבר שהיגרו למטרופולין הישראלי. בכל יום חמישי מתקיימות הופעות חיות של להקות מקומיות. 


הכניסה מרח' דרך בית לחם, שכונת בקעה. נכנסים בשביל הקטן הצמוד למפגש פסי הרכבת הישנים, כ-50 מטר מתחנת הדלק פז.עוד בקבוצת המקומות שלנו:

  


מסעדת קולוני מחפשת אחראי משמרת מעל גיל 26 עם ניסיון במסעדנות 

לשליחת קוח נא לשלוח לדריו מייל notreda@netvision.net.ilTo Colony in English press here

פרטים נוספים

המסעדה פתוחה 7 ימים בשבוע, החל מ-12:00 ועד הלקוח האחרון
דרך בית לחם 7
בקעה
יש
02-672-9955
   Print

Send to friend

Your name:
Your E-mail:
Friend's name:
Friend's email: