סיורים בירושלים > סיורים בשוק מחנה יהודה > פולישף

אודות
מתכונים
גלריה

פולישף


מה יותר טוב מסיור קולינרי מלא טעמים וצבעים בשוק מחנה יהודה? ועוד עם שף מקצועי שיודע את כל הסודות של מחנה יהודה? הכירו את "פולישף" השף הירושלמי הכי מפורסם בשוק.אם אתם ירושלמים, יש להניח שאתם פוקדים את שוק מחנה יהודה באופן תדיר. אך האם יצא לכם לחוות את כל הטעמים והריחות של השוק מזווית ראייה קולינרית אמיתית? פולי, השף הירושלמי הוותיק, החי ונושם את ירושלים כבר עשרות שנים, מתוך אהבתו הרבה לריחות, לטעמים ובעיקר לאוכל, מזמין אתכם לטיול קולינרי בשוק מחנה יהודה, חוויה של כל החושים בסמטאות נחלאות והשוק הצבעוני ביותר בירושלים.

זה לא סיור טעימות זה סיור אוכל!

במהלך הסיור תבקרו ותטעמו בשפע ממיטב המסעדות, הדוכנים והחנויות, ממגוון עדות ישראל. הסיורים מתוזמנים עם בעלי הדוכנים והמסעדות, כך כאשר תגיעו למקום מיד יוגשו לכם הטעימות המפנקות.

סיור עם קשר משפחתי

כשפולי יוליך אתכם בין האתרים בשוק, הוא יודע על מה הוא מדבר מגוף ראשון, אחד מהבניינים שייך למשפחתו והוא נטוע עמוק בשוק הירושלמי. פולי יפגיש אתכם עם דמויות ותיקות מהווי השוק, יגרום לכם לצחוק ולהתפלא למשמע הסיפורים המרתקים מהעבר וההווה, שילוב של ידע קולינרי נרחב של השף עם הרבה הומור ואהבה. בואו לפגוש את השוק על כל רבדיו - האנושי, ההיסטורי, הסיפורים שמאחורי הבסטות והמגוון האינסופי של הרקמה האנושית המרכיבה את השוק ומתמזגת באופן מושלם עם הריחות והטעמים ההססגוניים.

קבוצות מעל 25 משתתפים מוזמנות לצפות במצגת מיוחדת של גילוף ירקות ופירות בדוכן בשוק.

*משך הסיורים הוא כשעתיים וחצי, והם מותאמים לקבוצות קטנות וגדולות כאחד.
** מחירי הסיורים נוחים והוגנים: מחיר לזוג - החל מ-400 ש"ח

לסיור בשוק מחנה יהודה עם פולישף, מזוגות ועד קבוצות, התקשרו: 050-7903667

עוד בקבוצה שלנו:To Pollychef in English press here

פרטים נוספים

050-790-3667
   Print

Send to friend

Your name:
Your E-mail:
Friend's name:
Friend's email: