google.com, pub-8459711595536957, DIRECT, f08c47fec0942fa0

מדיניות פרטיות

 

מדיניות פרטיות ב"GoJerusalem.co.il"
 
 
חברת גו ג'רוזלם בע"מ (להלן: החברה) הנה מנהלת ומפעילת האתר "GoJerusalem.co.il" אשר הינו שער הכניסה האינטרנטי לעיר ירושלים. התנאים כפי שיצוינו להלן סוקרים, בין השאר את האופן שבו תשתמש החברה במידע, הנמסר לה על-ידי הגולשים ו/או אשר נאסף על-ידה בעת השימוש באתר.
 
רישום לשירותים 
 
חלק מהשירותים הניתנים לגולשים באתר טעונים הרשמה. במסגרת ההרשמה ידרשו הגולשים באמצעות שדות שיסומנו במפורש למסור מידע אישי, כדוגמת שם, שם משפחה, כתובת, מספר טלפון נייד ובבית, כתובת דואר אלקטרוני, וכיו"ב. הנך רשאי שלא למסור את הנתונים המתבקשים בשדות האמורים אולם ייתכן כי לא תוכל ליהנות משירותים מסוימים הדורשים רישום.
 
 
השימוש במידע
 
בעת השימוש באתר יכול שיצטבר מידע על אתרים מהם גלשת לאתר, על  מנהגיך ברשת,  פרסומים אותם אתה רואה, כתבות אותם אתה קורא, עמודים בהם אתה צופה, מידע או פרסומות בהם אתה מתעניין, העמודים שבהם צפית, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, מקום המחשב שבאמצעותו ניגשת לאתר ועוד. החברה תשמור את המידע במאגריה. השימוש בנתונים אלה, כמו גם בנתונים שתמסור בעת תהליך ההרשמה לשירותים השונים באתר, ייעשה רק על פי הוראות החוק.
החברה לא תמסור את פרטיך האישיים למפרסמים אך היא רשאית לשלוח אליך בדואר אלקטרוני מידע לרבות מידע שיווקי ופרסומי - בין אם פורסם על ידה בין אם על ידיה מפרסמים אחרים.  מידע כזה ישוגר אליך רק במידה ונתת הסכמה מפורשת לכך, ובכל עת תוכל לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלתו. 
במקרה הצורך תשתמש החברה במידע לצורך יצירת קשר עמך, או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות מפרסמים, וכל זאת מבלי שפרטיך האישיים, לרבות כתובת הדוא"ל שלך, יועברו לידיהם.
 
מסירת מידע לצד שלישי
 
החברה ככלל, לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והנתונים שנאספו עליך במהלך גלישתך באתר (ככל שפרטים ומידע זה מזהים אותך אישית), אלא במקרים המפורטים להלן:

א. במקרה שתפר את הוראות הסכמי ההצטרפות, כללי ותנאי השימוש באתר וכן את השירותים ותנאיהם, או אם תבצע באמצעות האתר ו/או בכל הקשור אליו, פעולה הנחזית לחברה כמנוגדת לכל דין ואף אם מדובר בניסיון לבצע פעולות דוגמת אלה תהיה החברה רשאית למסור את המידע.
ב. אם יתקבל בידי החברה צו בית משפט המורה לה למסור את המידע אודותיך.
ג. במידה ובינך לבין החברה תהא מחלוקת, הליך משפטי, דרישה כספית ו/או אחרת, תביעה כספית ו/או אחרת.
 ג. בכל מקרה שהחברה תסבור, כי מסירת המידע נחוצה כדי למנוע נזק חמור לך, לרכושך או לרכושו של צד שלישי.
 ד. בעת שהחברה תיקח חלק בפעילויות תוכן צד שלישי או שתרכוש מוצרים ושירותים משותפי-מסחר ותוכן של החברה  או בפעילויות משותפות לחברה ולצד שלישי המוצגות באתר. במקרים אלה יועבר לשותפים אלה המידע הדרוש להם לשם השלמת תהליך הרכישה, ניהול פעילות התוכן הרלבנטית ושמירת הקשר איתך בלבד.
ה. אם החברה תתמזג עם גוף אחר, תארגן את פעילות האתרים במסגרת חברת אחרת- או תמזג את פעילות האתרים עם פעילותו של צד שלישי - היא תהיה זכאית להעביר לתאגיד החדש העתק מן המידע שנאגר אודותיך באתרים או כל מידע סטטיסטי שבידיה, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפיך את הוראות מדיניות פרטיות זו.
 
"עוגיות" - Cookies
 
לצורך יעילות ותפעול שוטף של האתר נעשה שימוש  ב'עוגיות' (Cookies) , ובכלל זה כדי לאבטח מידע, לאמת פרטים אודותיך, התאמת האתר לצורה בה אתה צופה, פרסום עפ"י העדפותיך האישיות, ואיסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתרים. ה"עוגיות" מכילים מידע רב ומגוון, כדוגמת מהיכן הגעת אל האתר, המקומות בהם גלשת באתר, משך הזמן ששהית באתר ועוד. ראוי לציין כי העוגיות מייתרות לעתים את הצורך בהקלדת שמך וסיסמאות אותם עליך להקליד בכל פעם שאתה מבקר באתר
אם אינך רוצה לקבל "עוגיות", ניתן להימנע מכך על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן, אך יש לזכור שניטרולן יכולים לגרום לכך שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירותים הניתנים על ידי האתר ו/או לצפות באתר בצורה הטובה ביותר. 
 
פרסומות של צדדים שלישיים
 
החברה יכולה להתיר לחברות שונות לנהל את מערך הגשת הפרסומות באתר, כלומר הפרסומות בהן אתה תצפה ינוהלו ממחשבי חברות אחרות.  כדי לנהל את פרסומותיהן, חברות אלה מציבות "עוגיות" במחשבך או בדפי האתר "משואות רשת" ואשר תפקידם לסייע באיסוף מידע אודות הצפייה והשימוש באתר.  השימוש שחברות אלה עושות ב"עוגיות" ובמשואות רשת כפוף למדיניותם בלבד ולא למדיניות זו של האתר והחברה. מכאן שאם אתה רוצה לבדוק את מדיניות הפרטיות של החברות, המנהלות את מערך הפרסום באתר, תוכל לעשות כן באמצעות אתרי האינטרנט שלהן.
 


איסוף מידע לצרכים סטטיסטיים
 
החברה יכול ותיעזר בחברות  שיספקו לה ניתוחים סטטיסטיים אודות השימוש באתר. לצורך איסוף המידע תשתמש ו/או משתמשת החברה ב"משואות רשת" המסייעות לה במציאת מידת הפופולאריות של שירותים ותכנים באתר, דפוסי פעילות של הגולש ועוד.
 
אבטחת מידע
 
 החברה פועלת רבות על מנת שהמידע שברשותה יישמר אך היא אינה מתחייבת  שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.
 
 
שינויים במדיניות
 
החברה רשאית לשנות  את הוראות מדיניות הפרטיות בכל עת.

preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
מה לעשות בירושלים

למעלה מ-2000 כתבות והמלצות

לא נמצאו תוצאות להצגה

more
preloader
ברוכים הבאים לאתר גו ג׳רוזלם!
  • האתר הגדול והוותיק ברשת על ירושלים מעל 25,000 עמודי תוכן, אירועים ופעילויות בעיר

  • הזמינו ישירות ללא עמלות במחירים הכי טובים מלונות, אטרקציות, אירועים וסיורים

  • כשאתם מזמינים דרכנו יש לכם 100% ביטחון אנו עובדים עם מערכות הזמנה מאובטחות בלבד

  • אנחנו תמיד כאן בשבילך אנחנו עושים מעל ומעבר להעניק שירות מצטיין - נסו אותנו

  • יש לכם שאלות? צרו איתנו קשר 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה

  • תהנו מירושלים! זו באמת עיר נפלאה להתארח ולבלות בה

ירושלים: קל להתאהב, קל להתמצא
אין ישראלי שלא ביקר בירושלים, ושהעיר ירושלים לא לקחה חלק בחייו. מסע החיים שלנו חוצה את חייה של העיר והיא את שלנו. אנו פוגשים בירושלים בגיל המצוות, שעה שאנו מקיימים את טקס העלייה לתורה מול הכותל המערבי, ומעלים את שמה בחופת הנישואין שניות לפני ששני אנשים הופכים להיות אחד.

אין עיר בישראל שמוזכרת ומדוברת כמו ירושלים. לא ברמה הלאומית ולא ברמה הבינלאומית. מיליוני מאמינים מתעוררים בכל בוקר בכל רחבי הגלובוס ומבקשים את שלומה של העיר ואת ברכתה להם שעה שיום חדש בחייהם מתחיל.

לכן אין פלא שבירת ישראל היא גם בירת התיירות של המדינה. בירושלים תוכלו למצוא את המספר הגבוה ביותר של מוסדות תרבות, אטרקציות ודברים לעשות. בכל רגע נתון מופקדות תוכניות לבניית בתי מלון חדשים בעיר, בכל שבוע נפתחות מספר מסעדות חדשות על ידי שפים מובילים שחזרו לירושלים אחרי התמחות במטבחים שונים בעולם והחליטו לפתוח בה את המקום שלהם.

בשנים האחרונות תנופת התיירות והפיתוח של היצע הפנאי והבילוי בעיר הגיעה לשיאים חדשים. ירושלים אירחה ומארחת מופעים מכל העולם, מקיימת אירועי דגל כמו פסטיבל האור ומרתון ירושלים המביאים אליה תיירים ומבקרים מכל העולם, ומעניקה גם לנו, הישראלים, מקום התרחשות בלתי פוסק ומגוון. את כל אלו ועוד תוכלו למצוא כאן, באתר גו ג׳רוזלם, שער הכניסה לכל דבר שקשור לתיירות, פנאי ובירושלים הפועל ברשת כבר משנת 2008.

באתר תוכלו לקרוא מידע עדכני אודות אירועים, מסעדות, אטרקציות ומלונות בירושלים, לבצע הזמנה ישירה ובטוחה למאות בתי מלון, מופעים, אטרקציות וסיורים, ולהתעדכן בכל מה שקורה ומה שראוי לדעת עליו בירושלים. אם זה קיים בגו ג׳רוזלם - זה ראוי לתשומת הלב שלכם.

האתר נבנה בצורה קלה וידידותית להתמצאות. אם מצאתם מקום מעניין לבקר בו, ללון בו או לאכול בו, תוכלו לקבל את מירב המידע שחשוב לדעת מבלי להקליק פעם נוספת. עשרות מסעדות נבחרות מציגות את התפריטים שלהן באתר ותוכלו להתרשם מהתפריט המלא והמעודכן. בבתי המלון תוכלו לראות גלריית תמונות עשירה, ואת דירוג המלון על ידי מבקרים קודמים גם באמצעות הקישור שלנו עם בוקינג.קום, אתר הזמנת הלינה הגדול ברשת, וגם באמצעות הקישור שלנו עם אתר הדירוגים המוביל טריפ-אדווייזר.

צוות האתר עמד לרשותכם 24 שעות ביממה, לכל עצה, שאלה או הכוונה לגבי ביקור ונופש בירושלים. בין אם אתם מחפשים לקיים אירוע במסעדה, בר מצווה בכותל, יום גיבוש לעובדים או הזמנת מלון לקבוצה, תוכלו להיעזר במוטת הקשרים וההיכרות שלנו עם כל תעשיית התיירות בעיר. אז כשאתם חושבים ירושלים - תחשבו גו ג׳רוזלם. אנו מאחלים לכם חופשה וביקור מהנים בירושלים, ומזמינים אתכם להתאהב בה כמונו.
בשיתוף פעולה עם
לוגו בוקינג.קום
לוגו AirBNB
לוגו טריפאדוויזר
לוגו סיטי דיסקוברי
יס פלאנט
Text text text