אטרקציות בירושלים

מרכז ז'ראר בכר


מידע כללי

אזור מרכז העיר והשוק הפך למקום עליה לרגל. האזור בעל צביון תרבותי הן בגופים האמנותיים הפועלים בסביבה, הן בשוק והפעילויות המגוונות המתרחשות בו במהלך השנה, והן בתי הקפה ושוק בצלאל מרכז ז'ראר בכר נמצא בלב ליבו של אזור זה. 

 

ז'ראר בכר הינו מרכז תרבות היסטורי ובשנה האחרונה הפך להיות חלק מרכזי במגרש התרבות בירושלים ובארץ. למרכז אופי מיוחד אשר פונה לכלל האוכלוסייה ואף נותן מענה תרבותי לגווני האוכלוסייה השונים בירושלים. המרכז מקיים שיתופי פעולה, תוך ראיית קידום הפעילות התרבותית בירושלים כערך עליון וקידום היצירה הצעירה ויוצריה.  במרכז ז'ראר בכר תוכלו להנות מתיאטרון, מוסיקה ומחול בלב העיר.

 

במהלך השנה יוצגו תערוכות בחללי המבנה של אמנים מהשורה הראשונה בארץ.  בנוסף לכל זאת, מעלה המרכז הפקות עצמיות של פסטיבלים ואירועים בעלי רוח חייה, תוססת, המכבדת ומכילה את כולם באולמות ובמרחב הציבורי הצמוד למרכז כשירות לציבור בשיתוף הרשות לצעירים של עיריית ירושלים.

 

חזון ז'ראר בכר הוא שישמש כמרכז תרבות הפונה לאוכלוסיה יוצרת, יוזמת ומבקרת על כל גווניה ושכבותיה. הוא ישמש כמרכז למופעים ופסטיבלים הכוללים בתוכם מתן מענה גם לתיירות חוץ ופנים. כמו כן המרכז יתמוך ויטפח יוצרים צעירים ירושלמים וישתף פעולה עם מוסדות תרבות וגופי אמנות ירושלמים למען קידום התרבות בירושלים. בנוסף רואה המרכז בעתיד את שילובו בפעילות האמנותית של מתחם בתי הספר לאמנויות – מתחם מנורה.

 

חשבנו שתמצא בזה עניין
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text