מסעדות בירושלים

1868 מסעדת שף


מסעדות בירושלים - 1

טווח מחיר

₪150₪250

  • מסעדות בירושלים - 1
מידע כללי

1868 שייכת לדור הראשון של מסעדות הגורמה הכשרות בירושלים, מסעדות שמנוהלות על ידי שפים בעלי חזון ייחודי, ומודעות הולכת וגדלה לשפע החקלאי בירושלים ובישראל (ותעשיית היין המתפתחת). כל זה מגיע בחבילה יחד עם שמירה על חוקי הכשרות המקפידים ביותר. כיום, 1868 עדיין עומדת בראש המסעדות הללו. 

 

המסעדה מקרינה איכות ועידון שאין שווה לו, החל מהתפריט שלה ועד למיקום שלה. השם 1868 מתייחס לשנה שבה נבנה הבניין שבו נמצאת המסעדה. הבניין בנוי, כמובן, מאבן ירושלמית ובבנייה ירושלמית קלאסית, והוא ממוקם ממש מול מלון מצודת דוד. כל אשר במסעדה מאורגן בכדי להדגיש את האווירה העתיקה העוטפת את כל מה שמסביב למסעדה, כך שהסועדים במסעדה, בין אם זה בחדר הראשי או בחדרים הפרטיים הנעימים, ירגישו לעתים כאילו הם חזרו בזמן למאה הקודמת.  

 

התפריט של 1868 עשיר ומוקפד. כמו בהרבה מן המסעדות הכשרות המובחרות בירושלים, התפריט מורכב ממאכלים ים תיכוניים, מטבח צרפתי ואיטלקי, אך כמובן גם מטבח מקומי והסגנון הקולינרי של השף. סטייק מיושן עם יין אדום ורוטב שנטרל, צלעות כבש עם טימין וכוסברה, שקדי עגל בראז אל חנות מרוקאי, כל אלו מרכיבים תפריט מקומי ובינלאומי בו זמנית. 

  

1868 מפורסמת בשל היינות הכשרים שהיא מציעה לסועדים, החל מיינות מהרי יהודה, ועד ליינות שהגיעו לישראל מדרום אמריקה. מומחה יינות יענה על כל שאלה ויוכל להמליץ לכם על יין שמתאים לארוחה שבחרתם. אפשר גם להזמין את המסעדה לאירועים פרטיים עד 75 סועדים.

 

חשבנו שתמצא בזה עניין
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text