מסעדות לאירועים בירושלים

בחירת מסעדה לאחר הכותל


מידע כללי

הפרפרים בבטן מעירים אתכם בשעת בוקר מוקדמת ולאחר התארגנות זריזה, המשפחה והמוזמנים מועמסים על כלי הרכב או המיניבוס, ועולים לקיים את טקס בר המצווה בכותל. ה-GPS יוביל אתכם לחניון גבעתי שממוקם בסמוך לשער האשפות, או לחניון הר ציון וחניון קרתא. זריזים מקדימים למצוות וגם מוצאים חנייה באזור הכותל, לכן מומלץ להקדים גם בכדי לא לחגוג כשהשמש ממש מעליו . מי שירצה להימנע מלהגיע ברכב, יוכל להסתייע בקווי אוטובוס פנימיים 1 ו-2 המגיעים לרחבת הכותל היישר מהתחנה המרכזית.

 

ימים אלו מלאים בלחץ והתרגשות, אז קחו נשימה עמוקה והרגיעו את עצמכם ואת הסביבה. מה שחשוב יותר הוא לא להלחיץ את חתן הבר מצווה שגם ככה וודאי מתרגש מאוד. הכנה ותכנון נכון מראש של סדר היום יכולים למנוע הרבה עוגמת נפש. אם שכרתם מדריך מקצועי, גלו סבלנות ובעיקר נסו ליהנות. עם ההגעה לרחבת הכותל, יצעדו הגברים לתפילה החגיגית ובנות המשפחה יתרכזו בעזרת הנשים בצמוד למקום העלייה לתורה. בתוך כל ההתרגשות הרבה שימו לב שלקחתם מצלמה או אייפון ואתם מנציחים את האירוע מכל זווית אפשרית.

 

העלייה לתורה הסתיימה, השירים והריקודים, ואתם מגלים שמרוב התרגשות שכחתם לאכול והבטן מקרקרת. העוגיות שאפיתם מראש חוסלו עוד בעליות של הקסטל ובקבוקי המים התרוקנו עד הטיפה האחרונה והושלכו לפח בשער האשפות. זכרו כי ברחבת הכותל אפשרויות הכיבוד מצומצמות מאוד וברוב המקרים המשפחות ממשיכות למסעדה באזור לארוחה חגיגית. ירושלים מציעה לכם לא רק היסטוריה ומקומות קדושים אלא גם מסעדות ומקומות לאכול בשפע ומגוון קולינרי מכל סוג מין וצבע.

 

סביר להניח שחשבתם על כך מראש וקיבלתם רשימת מכולת על מסעדות מומלצות מקרובים, ידידים ובני משפחה או אפילו מהאינטרנט. הרשימה הזו יכולה להכיל פנינים אך קחו בחשבון שאתם עלולים להתאכזב. לכן מומלץ לבדוק בצורה יסודית שזהו המקום המתאים לציפיות שלכם. ירושלים בכלל ואזור העיר העתיקה וממילא בפרט מלאים במסעדות שיציעו לכם אוכל במגוון טעמים וצורות.

 

תוכלו לפתוח שולחן במסעדה מזרחית, בשרית, חלבית, אולי תעדיפו מנות גורמה במסעדה יוקרתית או שמא דווקא בניגוב חומוס וסלטים באבו גוש. אם אתם ממלאים מיניבוס שלם, מסעדות רבות יאפשרו לכם בתיאום מראש לסגור חדר פרטי במקום או את כל המסעדה לטובת משתתפי בר המצווה.

 

לאחר קיום בר מצווה בכותל תוכלו לחגוג במסעדה מקומית לפי טעם, סגנון ותקציב. ההיצע הוא רב ואנו כאן כדי לסייע לכם בבחירת מקום מוצלח לחגיגות בסיום האירוע. כאתר המוביל בנושאי תיירות ואירועים בירושלים, אנו מכירים את מגוון האפשרויות, עומדים בקשר עם מרבית המסעדות לאירועים בירושלים ויכולים להמליץ לכם על האופציה הטובה ביותר לאירוע שלכם - כל זאת ללא כל התחייבות או תשלום מצדכם. צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם. למידע מפורט על מסעדות לאירועים בירושלים.

חשבנו שתמצא בזה עניין
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text