מסעדה צרפתית בירושלים

8

מקומות לאירועים אולמות אירועים

בירושלים


מחפשים אולם אירועים בירושלים לאירוע הבלתי נשכח שלכם? ירושלים מכילה עשרות אולמות אירועים ולא פחות חללים ומתחמים בהם ניתן לקיים אירועים בכל רחבי העיר. אם אתם מחפשים אולם באזור העיר העתיקה, בכניסה לעיר, באזור תלפיות או מתחם התחנה, צרו איתנו קשר ונשמח לחבר אתכם למקומות האיכותיים והמומלצים ביותר בירושלים. אנחנו עומדים בקשר עם עשרות מקומות בכל רחבי העיר ואחד מהם יוכל להיות המתאים ביותר לאירוע המיוחד שלכם. הסיוע שלנו בחינם וללא כל תשלום מצדכם.

קבוצה‎ מקומות לארועים
לחצו כאן למסננים נוספים
חיפוש מהיר מקומות לאירועים

מחיר לאדם

₪0 ₪5320000


כותרת לתפריט חיפוש- דינאמי לשינוי במודול קטגוריה


מיקום


מתקניםgo

מה לעשות בירושלים

למעלה מ-2000 כתבות והמלצות

לא נמצאו תוצאות להצגה

more
preloader
preloader

ירושלים אולמות אירועים מקומות לאירועים מפה

הדפס
כך תבחרו את אולם האירועים שלכם בירושלים

ירושלים היא העיר המובילה בישראל במספר אולמות אירועים לחגיגות משפחתיות. היא מרכזת עשרות מקומות שונים, ברמות שונות ובאזורים מרכזיים שונים בעיר. ישנם מספר ריכוזים מרכזיים בהם מקובצים מרבית אולמות האירועים בירושלים:

אזור הכניסה לירושלים
אזור זה, המרוכז בשכונת רוממה וגבעת שאול מכיל אולמות אירועים המעניקים גישה ויציאה מהירה לירושלים. אולמות אלו משרתים בחלק גדול ממהלך השנה ציבור דתי וציבור חרדי כחלק טבעי מריכוז האוכלוסייה בשכונות אלו ומשמשים לעריכת בריתות, בר מצוות ובת מצוות וכן
לחתונות בהיקפים שונים של המגזר. באזור זה נמצאים מקומות היכולים לשרת החל מעשרות ועד מאות רבות של אנשים, בתפריטים משתנים ומגוונים לפי מחיר.

אזור העיר העתיקה
אזור זה הוא אחד הפופולאריים ביותר לעריכת אירועים, גם על ידי ירושלמים, גם על ידי ישראלים ובעיקר על ידי תושבי חוץ המגיעים במיוחד לארץ לקיים אירועים משפחתיים למול חומות העיר העתיקה. אולמות האירועים המרכזיים באזור זה נמצאים בבתי המלון השונים השוכנים ברחובות המלך דוד, ז'בוטינסקי, דרך חברון והם נחשבים ליקרים ויוקרתיים יותר בירושלים. החוויה המוענקת במקומות אלו היא מוקפדת מאוד ומתאימה לאירועים המחפשים את היוקרתיות של ירושלים העתיקה בקרבת מקום יחד עם אירוע בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

אזור התעשייה תלפיות
אזור התעשיה תלפיות הוא האזור הוותיק והמאוכלס ביותר בירושלים מבחינת אולמות אירועים קלאסיים. כמעט בכל בניין תעשייה ניתן למצוא בקומות העליונות אולם אירועים בו מתקיימים מידי ערב חתונות, בר מצוות ובת מצוות. כמו כן החלו להתפתח בשנים האחרונות מקומות מוקפדים ומעוצבים ביותר שחלקם גם מאפשרים עריכת אירועים בגינה תחת כיפת השמיים. עוד טרנד של השנים האחרונות הוא קיום אירוע באחד המועדונים לצעירים הפזורים באזור תלפיות.תנו לניסיון שלנו לעבוד בשבילכם!
כאתר הגדול והמוביל ברשת בתחום האירועים בירושלים אנחנו יכולים להוריד מכם את כאב הראש והמאמץ שבחיפוש אולם אירועים המתאים לאירוע המיוחד שלכם. על סמך הידע והניסיון שלנו, נוכל לחסוך עבורכם זמן יקר, טלפונים והתעסקות עם הפרטים הקטנים, וכל זאת בחינם לחלוטין וללא כל תשלום מצידכם!

לאחר שנקבל את הפניה ונבין את אופי האירוע המיוחד שלכם, אנו נעביר עבורכם את הפניה לאולמות האירועים המובילים בירושלים בהתאם לאזור המבוקש ולתקציב המשוער, והם כבר יצרו אתכם קשר יזום ויציגו בפניכם הצעה מפורטת לאירוע שלכם בירושלים. את הסגירות אתם מבצעים ישירות מול האולם שבחרתם, במחירים שלכם ובתנאים שלכם. כל זאת ללא כל תשלום, עמלות נסתרות או אותיות קטנות כלשהן.

שיהיה לכם אירוע מושלם בירושלים!

בשיתוף פעולה עם
לוגו בוקינג.קום
לוגו AirBNB
לוגו טריפאדוויזר
לוגו סיטי דיסקוברי
יס פלאנט
Text text text