בית שמואל

לוח הופעות בבית שמואל בתאריך 26.02.2018

     

מופעי החודש בבית שמואל ירושלים

לפרטים והזמנות: 02-6203463

 


מיקי גבע - סטנד אפ 

שבת | 24.2.18 |  21:00

 

אביב גפן מזייף? עומר אדם מתבכיין? גיא זהר מרדים?  במופע החדש שלו- מיקי גבע לא מפספס אף אחד! אחרי שהתחתן ועשה על זה סדרה (נפלת חזק- ערוץ 10) מיקי גבע הוא אבא טרי. במופע החדש הוא מלהטט בין מיטב החיקויים שנכנסו לפנתיאון, לסטנדאפ החדש על החתונה, על זה שהפך לאבא, על החיים לצד אשתו והתינוק, על ההבדלים האינסופיים בין נשים לגברים, על יוקר המחייה בישראל ועל מה לא?  המופע של מיקי ניזון מהקהל, איתו יוצר מיקי קשר ישיר ובלתי אמצעי והופך אותו למשתתף מרכזי במופע. סטנדאפ איכותי, חוצה קהלים, שמדבר לכולם.


רובין הוד - הצגה לילדים

שבת | 10.3.18 | 11:00

 

"רובין הוד" הצגה מוזיקלית רבת משתתפים בהשראת האגדה האנגלית הידועה של תיאטרון אורנה פורת רובין הוד חוזר מהמלחמה לאחוזת אביו באנגליה. כשהוא מגיע לעיר הולדתו יחד עם ויל, נושא כליו, הוא מגלה שהמצב השתנה - המלך ג'ון תפס את השלטון בכוח ומשליט שלטון דיכוי, מטיל מיסים רבים ועושק מהאנשים את כל הרכוש והתבואה. מריאן, אהבת נעוריו של רובין, מנסה לשכנע אותו להצטרף למאבק נגד המלך, אך רובין, שרוצה לחיות חיים שקטים ללא מלחמות, מנסה להימנע מעימותים עם המלך.. 

 

כשהמצב מחמיר ואנשים סביבו נפגעים, רובין אינו יכול יותר לצפות מהצד, והוא מצטרף לצעירים המסתתרים לאחר שברחו מבתיהם. הוא זוכה באמונם, מנסה לעזור להם לזקוף את קומתם, והופך למנהיג אנשי היער. לאחר שמריאן נתפסת על ידי המלך, רובין יוצא אל טירת שרווד כדי לשחרר אותה. הוא משתלט על הטירה ומאלץ את המלך להיכנע ולחתום על הסכם שבו הוא מעניק לעם זכויות שלא היו לו מעולם

 

- מיועד לגילאי 6-12

- הצגה חמישית למנויי " שבת בבוקר יום יפה " ולקהל הרחב"

 

         

חני נחמיאס מספרת "פטר והזאב" - תזמורת הבמה
שבת | 24.3.18 | 11:00

 

הסיפור המוכר על פטר והזאב מתעורר לחיים עם המספרת השחקנית האהובה חני נחמיאס בגרסה רעננה וקלילה ובליווי שירים מקוריים וחדשים. במוזיקה לסיפור על פטר והזאב שנכתבה ידי המלחין הרוסי סרגיי פרוקופייב, לכל אחד מגיבורי הסיפור ביצירה יש צליל משלו, רק שלו. החליל הוא הציפור, האבוב הוא הברווז, הקלרינט הוא החתול, הבסון הוא סבא, קרנות היער הן הזאב, תופי טיפמאני וכלי נשיפה מעץ הם הציידים וכלי הקשת הם פטר.

 

ניצוח: טליה אילן

מספרת: חני נחמיאס

כתיבה: עשי ויינשטיין

 

אירועי לוח הופעות בבית שמואל

preloader
get-tickets
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text