סיורי סגווי בירושלים

3

סיורים סיורי סגווי

בירושלים


סיורי סגווי בירושלים הם דרך נפלאה, מתקדמת וירוקה להכיר ולהסתובב בירושלים בלי לשבור את הרגליים. סיורי הסגווי בעיר יוצאים ממספר מקומות מרכזיים - טיילת ארמון הנציב, אזור ימין משה והעיר העתיקה, ואזור הכנסת וקריית המוזיאונים. כאן תוכלו לראות את מפעילי הסגווי השונים בירושלים ולהזמין בחלק מהמקומות ישירות את סיור הסגווי שלכם דרך האתר. שימו לב כי רכיבה על סגווי מותרת מעל גיל 16, עד משקל של 120 קילוגרם, ואסורה על נשים בהיריון. אז שיהיה לכם סיור מהנה ועתיר אדרנלין בירושלים

קבוצה‎ סיורים
לחצו כאן למסננים נוספים
חיפוש מהיר סיורים

לפי מחיר

₪0 ₪195


סוגי סיורים


מיקום


מתקנים


יציאה:go

מה לעשות בירושלים

למעלה מ-2000 כתבות והמלצות

לא נמצאו תוצאות להצגה

more
preloader
preloader

ירושלים סיורי סגווי סיורים מפה

הדפס

סיורי סגווי בירושלים: מסלולים מומלצים, מה צריך לדעת לפני שמזמינים, ומה כדאי לשאול

אחת הדרכים הנפלאות לסייר בימים אלה בירושלים הינה באמצעות רכיבה על הרכינוע (זה השם שבחרה לו האקדמיה ללשון), אבל אנחנו אוהבים לקרוא לו בשם האמריקאי שלו - ה"סגווי". כלי דו גלגלי זה נחשב לכלי רכב ומאז שהומצא הוא הופך ליותר ויותר נפוץ בתחום התיירות והפנאי בעולם. כיוון שהסגווי הוא כלי בטיחותי מאוד,  הוא נחשב לדרך מעולה בה ניתן לטייל ללא מאמץ ולמרחקים ארוכים, וחברות תיירות שונות עושות בו שימוש כיום בישראל ובמיוחד בירושלים.

לא משנה איזה סיור סגווי בירושלים תבחרו לעשות, שימוש לב למספר כללים חשובים לשם שימוש בסגווי והם: חובה לשים קסדה ולהיות מכוסה במגינים, ורשאי לעלות רוכב על הסגווי רק מגיל 16. בדרך כלל הטיול עם הסגווי יעשה עם מורי דרך אשר מוסמכים ללוות את הקבוצה עם כלי הרכב ולתמרן במקומות המומלצים במסלול המוכן מראש.

למה לסייר עם סגווי בירושלים?

הסגווי הוא כלי הרכב פועל על ידי תנועות הגוף לבד וללא שום כפתורים או ידיות עליהם צריך ללחוץ, מה שמקנה לרוכב על הסגווי הרגשה כאילו הוא אכן מרחף ולכן מתייחסים ל"נהיגה" על הכלי כריחוף יותר מאשר רכיבה מסוימת. כל שצריך הוא לרכון קדימה עם הגוף והסגווי מגיב ללא השתהות. זו הסיבה שהוא מאוד פופולרי לסיורים בירושלים ההררית יותר והמשופעת. עם הסגווי אתם לא צריכים להפעיל שום מאמץ, ויכולים להספיק לראות חלקים נרחבים מהעיר בסיור אחד מהנה.

כשבאים לבחור חברת סיור סגווי בירושלים, חשוב לבחור בחברת המעסיקה מקצוענים בתחום הטיולים והסגווי. אמנם, כלי הרכב נחשב יציב ובטוח בצורה משמעותית, אך צריך לזכור כי במהלך הסיור אנו נתונים גם להשפעות סביבתיות וחשוב לוודא כי נמצא אתכם מדריך מוסמך שמלווה אתכם גם תיירותית וגם בטיחותית.

סיורי סגווי בירושלים: המומלצים

סיורי סגווי בירושלים מתבצעים לרוב בשעות הבוקר, הצהרים ואחר הצהרים המוקדמים. לא ניתן לומר מה טוב יותר מכיוון שהקסם הירושלמי-סגוויי קיים בכל נקודת זמן אפשרי וההנאה מובטחת.

סיור סגווי בעיר העתיקה
הטופוגרפיה של אזור העיר העתיקה יכול להקשות לאלו שאינם מטיבי לכת, ופה הסגווי נותן פתרון מושלם ומאפשר להרגיש קרובים למקומות הקדושים מבלי שלפוחיות ברגליים. הסיור מאפשר להשקיף אל חומות העיר העתיקה, ומבקר בשכונות ימין משה, משכנות שאננים, טחנת הרוח, שער יפו ורחבת ממילא ועוד.

סיור סגווי בטיילת ארמון הנציב
אחד המיקומים המושכים ביותר בירושלים זוהי טיילת ארמון הנציב המקסימה. הנוף הנשקף מטיילת זו הוא ירושלים במיטבה, וכולל את העיר העתיקה, הר הצופים, השכונות החדשות והשכונות הישנות בירושלים עד תחילתו של מדבר יהודה. זהו אחד הסיורים הפופולאריים ביותר, והוא מבטיח זיכרון בלתי נשכח

סיור סגווי בירושלים החדשה
בנוסף לסיור המרתק של ירושלים העתיקה הסיור בסגווי מעניק לכם גם הצצה אל ירושלים החדשה יותר, זו המודרנית, עם בתי הקפה, המתחמים ההיסטורים שעוברים חידוש בימים אלה. מסלולים אלה כוללים סיורי סגווי באזור כנסת ישראל, בית המשפט העליון, גן הוורדים וגן סאקר לקינוח.
בשיתוף פעולה עם
לוגו בוקינג.קום
לוגו AirBNB
לוגו טריפאדוויזר
לוגו סיטי דיסקוברי
יס פלאנט
Text text text