אירועים בירושלים

פסטיבל "מסעדות פתוחות"


פסטיבל "מסעדות פתוחות" בתאריך 23.11.2019

עד 23.11.2019

פסטיבל "מסעדות פתוחות" 2019 

מסעדות פתוחות" פסטיבל קולינריה אורבני חוזר לירושלים. במשך חמשת ימי הפסטיבל תוגש למבקרים חגיגה קולינרית עשירה ומסחררת, הכוללת מגוון אירועים חד פעמיים הנעים בין אוכל לתרבות ומה שביניהם – אמנות, חברה, הגות, חדשנות, טקסיות וכמובן, אכילה מלאת תשוקה – אירועים שיוצאים מהמטבחים ומשתלטים על כל פינה בעיר. שפים, ארטיזנים, אמנים רב תחומיים, מייקרים, אנשי רוח ותרבות ואושיות קולינריה מקומיות – כולם לוקחים חלק בפסטיבל הנערך זאת השנה הרביעית בבירה.

 

אירוע הפתיחה, 19.11 – השף נדב מלין והשף התורכי ארט סילחלי, יערכו במערת צדקיהו משתה ירושלמי-עות'ומני. המערה תעוצב בסגנון אלדין וסיפורי אלף לילה ולילה. במרכז המערה יוצב מגש ענק של מנסף, אחת המנות העתיקות של האזור, בין המוזמנים יסתובב מומחה לכופתא, כופתאות בשר עגל טחון עטופות בעלי גפן ומוגשות עם עגבניה ובצל בגריל, מנה שמכינים רק בעיר העתיקה, הוא יסתובב בין האורחים עם סיר ענק על הראש, מדי פעם יעצור ויכין מנות לאורחים. במשתה יופיעו להקת המחול ורטיגו והזמרת שירה גבריאלוב. 

 

עוד בפסטיבל:

 

בירה רעמסס במוזיאון ארצות המקרא

 

מה שתה רעמסס? מה הקדמונים לבשו ביציאה לבר? ומה כדאי לנו לשתות היום? ערב שכולו שיחות על בירה וטעימות – מהעבר הרחוק ועד ההווה שלנו. נשמע איך מכינים בירה בימינו ואיך אפשר להחיות שמרים בני אלפי שנים ולייצר מהם את הבירה ששתו אנשי העולם העתיק.

 

פרטים נוספיםpreloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text