מקומות בירושלים > מוסדות תרבות > בית אבי חי

אודות
גלריה
ארועים

בית אבי חי

בית אבי חי הוא מרכז תרבות ייחודי בירושלים שמציע שפע של תכניות ואירועים, הופעות, הצגות, מפגשים, הרצאות וסדנאות במבחר תחומים הנוגעים כולם בתרבות היהודית-ישראלית. ירושלמים ומבקרים כאחד מוזמנים כולם לגלות את אוצרות הידע והתרבות הישראליים והיהודיים, להתבונן בעבר ובהווה ולפגוש מגוון רחב של דעות, קולות, מסורות ואופני יצירה הקיימים בישראל ובעולם היהודי בתפוצות.


מי שמגיע לאירועים בבית אבי חי זוכה לדיון אמיתי וכן על זהותו, עברו ועתידו של העם היהודי ועל מהותה של מדינת ישראל מתוך יחס של כבוד והערכה אך בלי לוותר על הנגיעה בסוגיות רגישות ושנויות במחלוקת.


אירועי הבית נוגעים בחיבור שבין הישראלי ליהודי, משימור וחידוש המסורת והמורשת ועד לעיסוק במציאות הישראלית-יהודית העכשווית מנקודת מבט פוליטית, חברתית, תרבותית, אמנותית ועוד.


בחדר הקריאה בבית אבי חי אוסף נדיר של ספרי צילום העוסק בצילום ובתיעוד הארצישראלי מראשית הצילום ועד ימינו (אפשר לעיין באוסף הצילום בתיאום מראש).


מאירועי בית אבי חי, הכוללים סדרות, סדנות, הרצאות ואירועים מיוחדים (ראו עוד בלשוניות הפליירים והאירועים):

 

  • ליין מוסיקה בשני - אירוע מוסיקלי שבועי שנותן במה ליוצרים ישראלים צעירים ממבחר סגנונות.
  • מרתון מוסיקה יהודית - מרתון המציג את הקולות האחרונים, הצעירים והרעננים של המוסיקה היהודית העכשווית מהארץ ומהעולם. המרתון מתקיים בחודשי הקיץ בחצר בית אבי חי בשיתוף עם לבונטין 7.
  • סדנאות קולינריה
  • סדנת ריקוד אשכנזי
  • קלבת שבת - בכל שישי בצהריים שירים, מערכונים, לימוד, מפגש עם אורח, פרשות ופרשיות לקראת שבת.

תוכלו למצוא פליירים של התוכניות בבית אבי חי, כולל לו"ז חודשי, בלשונית ה"פליירים", ולוח אירועים מלא של כל האירועים הקרבים בבית אבי חי בלשונית ה"אירועים".

 


To Beit Avi Chai in English press here

פרטים נוספים

רח' המלך ג'ורג' 44
מרכז העיר
02-621-5900
www.bac.org.il
   Print

Send to friend

Your name:
Your E-mail:
Friend's name:
Friend's email: