אטרקציות בירושלים > שווקים וקניות > קניון מלחה

אודות
מפה
מתכונים
חנויות
ביסים
גלריה
ארועים

קניון מלחה

קניון ירושלים (מלחה) נפתח ב 1993 והוא מרכז הקניות המרכזי בירושלים וניתן למצוא בו מכל הבא ליד. הקניון יושב בשכונת מלחה ומהווה מרכז משיכה לכל תושבי העיר וגם לתושבי הפריפריות (מבשרת ציון, אפרת, גוש עציון, גבעון, צור הדסה, בית שמש ומעלה אדומים). שטחו המסחרי של הקניון כ-37,000 מ"ר ויש לו שלוש קומות. כמו כן יש חניון למבקרים בקניון המכיל כ-2000 מקומות חניה ללא תשלום.


מסעדות ובתי קפה מפוזרים בכל שלושת הקומות של הקניון, כמו גם אזור ספציפי בו ניתן למצוא מגוון רחב של אופציות קולינריות מפלאפל ועד אוכל סיני. בקניון יש פינת חיות לילדים, חנויות ספורט, חנויות למוצרי כתיבה ומשרד כמו גם חנויות המותגים המובילות בארץ. ניתן למצוא בקניון גם שירותים שונים כמו בנקים, החלפת מטבע זר, כספומטים, מספרות, פרחים וכו'. כל אלו מהווים כור היתוך וחווית קניות מהנה לקונה הישראלי. בקניון תמצאו את רשתות הביגוד וההנעלה המובילות, ישראליות ובינלאומיות כאחד, וביניהן זארא, קסטרו, H&M, שנפתחה לאחרונה, FOX, GOLF. כמו כן, בקניון גם חנויות בוטיק קטנות ומתוקות ששמן מזוהה עם ירושלים, כמו למשל שש, גזית והלורד קיטש. 

כל חודש בקניון ישנם אירועים, פסטיבלים והפעלות לילדים, ובכל יום שישי מתקיים שוק איכרים קולינרי שהופך את חווית הקניות לצבעונית, ססגונית וגם טעימה. לפרטים נוספים על כל האירועים המתקיימים בקניון, היכנסו לתווית "האירועים".

פרטים נוספים

מלחה
http://www.azrieli.com/?CategoryID=210
   Print

Send to friend

Your name:
Your E-mail:
Friend's name:
Friend's email: