google.com, pub-8459711595536957, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Attractions Banners - 187

קפה נוקטורנו


הופעות קרובות בנוקטורנו בתאריך 12.07.2020

     
עד 31.12.2020

נוקטורנו לייב חוזר!

 


חמישי | 2 ביולי | 21:00

 

דנה ברגר במופע אקוסטי

 

דנה כובשת את הבמה במופע אינטימי ומרגש בו תבצע את מיטב שיריה. מאחורי דנה קריירה ענפה, עם עשרה אלבומי אולפן מצליחים ושלל להיטים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי וקיבעו את מעמדה כאחת מהזמרות והיוצרות הטובות והמוערכות בישראל.


כרטיסים

 

קטיפה שחורה – מוזיקה אירית וקלטית חדשה

מוצ"ש | 4 ביולי | 22:00

 

קטיפה שחורה היא הלהקה הותיקה, האיכותית והמצליחה ביותר מבין הלהקות המנגנות מוסיקה אירית/קלטית בישראל. הלהקה מנגנת מוסיקה אותנטית ומלהיבה, תוך קיום קשר הדוק עם החלק החי והמתפתח של המסורת המוסיקלית האירית/קלטית. בעקבות הופעת ההשקה המוצלחת של האלבום החדש, הלהקה חוזרת לנוקטורנו לייב עם מוזיקה אירית וקלטית ושירים במגוון סגנונות שיוצרים חוויה מוזיקלית עשירה, מרגשת וסוחפת. 

 

אורי שלייפר – כינור, שירה. פיליפ חריפקוב – חליל, חליליות איריות, חמת חלילים אירית. מורן מייזלס – קלידים, מלודיקה, שירה. אהוד נתן – בוזוקי אירי, באוראן (תוף אירי).

 

פתיחת דלתות: 21:30, תחילת ההופעה: 21:00

 

70 ש"ח במכירה מוקדמת, 80 ש"ח בקופת המופע, 25 ₪ לכרטיס הקרנה לייב – לינק סודי יישלח לרוכשים לפני ההופעה


כרטיסים
 


ג'קי לוי // איך לספר סיפור

חמישי | 9 ביולי | 20:30

 

האם אפשר ללמוד איך מספרים סיפור? או לפחות איך נמנעים מלהרוס אותו? האם יש מה לעשות עם מי שזה לא בא לו טבעי? - ובכן, עם הזמן ג'קי לוי הולך ומשתכנע ש...יודעים מה? אולי. "איך מספרים סיפור" הוא סדנת מבוא, והוא מיועד לכל מי שמספר - כחלק מהעבודה, לחברים, או לילדים - ורוצה לספר טוב יותר. הסדנא מטפלת בכמה כשלים רווחים, היא משעשעת, ומשתמשת בסיפורים קצרים - בעיקר יהודיים- כחומר גלם ומגרש אימונים.

 

פתיחת דלתות: 19:30, תחילת מופע: 20:30

 

60 ₪ מחיר מוקדמות, 70 ₪ בקופת המופע


כרטיסים
 


טריו פרץ אליהו - מופע חדש לקראת הוצאת אלבום

מוצ"ש | 11 ביולי | 22:00

 

אורח מיוחד של המופע מאסטר קמנצ'ה, מפיק ויוצר בינלאומי מארק אליהו. פרץ אליהו, יוצר בולט וייחודי בתחום המוזיקה האמנותית בארץ, משיק מופע לקראת אלבום חדש בו הוא חובר לנגן קנון אריאל קסיס ומאסטר כלי הקשה רוני עברין. מסינתזה ייחודית של מסורות קלאסיות ממזרח וממערב, אלמנטים ממוזיקת ג'אז ואמירה אמנותית של המוזיקה בת זמננו יצר פרץ אליהו שפה מוזיקלית חדשה ופורצת דרך.

 

פתיחת דלתות: 21:30, תחילת מופע: 22:00

 

70 ש"ח מחיר מוקדמות, 80 ש"ח בקופת המופע

כרטיסים
 


פואטרי סלאם ירושלמי - חזרנו!

חמישי | 23 ביולי | 21:00

 

הליין הירושלמי של הפואטרי סלאם ממשיך לתת בראש! שישה משוררים ומשוררות יעלו בזה אחר זו לחלוק עמנו קטעי ספוקן וורד, שירת רחוב, נבואות זעם, וידויים ומונולוגים מנבכי מוחם הפואטי.  הקהל מחליט מי יזכה בזכות המילה האחרונה ויחתום את הערב בקטע נוסף. הערב מלווה במוזיקה חיה.

 

פתיחת דלתות: 20:00, תחילת מופע: 21:00

 

40 ש"ח מחיר מוקדמות,  50 ש"ח בקופת המופע


כרטיסים
 


בינת אל פאנק

חמישי | 30 ביולי | 21:00

 

בינת אל פאנק הוא הרכב גרוב חלוצי שייסד את הפ'אנק התימני. ההרכב התחיל על טהרת העיבודים המודרנים לשירי מסורת תימניים, אך במהרה נוספו לקדירה גם חומרים מקוריים ולאט לאט נוצר סגנון ייחודי, רבגוני ועם זאת מגובש. הסגנון של בינת אל פ'אנק מבוסס בעיקר על השילוב של פאנק (funk) ביט, מוסיקה ים-תיכונית, ג'אז ורוק פסיכדלי-תורכי(!). לצד הטקסטים התימנים משובצים גם שירי אהבה,שירי מחאה פוליטית, נונסנס בדואי ושירי משוררים. כל הופעה נהפכת במהרה למסיבת ילידים שיבטית עם צלילים, מקצבים, צבעים וריחות שמתאחדים על הציר שמחבר בין צנעא, הארלם ושכונת שערייה שבפתח תקווה. היצירה של בינת אל פ'אנק משלבת ישן וחדש, לוקאלי ואוניברסלי, מזרח ומערב ומספרת דרך הסיפור האישי שלהם גם את סיפורו של כל אדם בעולם.

 

 

פתיחת דלתות: 20:00, תחילת מופע: 21:00

 

50 ש"ח מחיר מוקדמות, 60 ש"ח בקופת המופע


כרטיסיםתמונות: אורי ברקת, אורית פניני, שני שגיא, גאיה סעדון, גבריאל בהרליה


preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text