Attractions Banners - 149

מרכז מורשת מנחם בגין


קיץ במרכז בגין בתאריך 31.08.2021

     
עד 31.08.2021

קיץ הסט(ו)רי במרכז בגין 

 

מתי? חודשים יולי- אוגוסט 

 

מוזמנים לצאת איתנו בקיץ למסע בעקבות סודות ירושלמים, סיפורים הסטורים וחוויות בלתי נשכחות במגוון ארועים לכל המשפחה במרכז בגין :

 

סיורים תאטרלים * תיבות בריחה * מוזיאון *סיור קולי *מופעים למשפחות

 

 משפחות יורדות לואדי - תאטרון מסייר 

 

תאטרון מסייר ברחובות ירושלים הלוקח אתכם למסע ירושלמי משעשע ומסקרן בעקבות ההסטוריה הסוערת של ירושלים, מפגש עם דמויות שונות לאורך ההסטוריה של ירושלים. בואו לפגוש איתנו תושב משכנות שאננים, קצין בריטי, לוחם מחתרת ועוד...הסיור יוצא ממרכז בגין לגיא בן הינום ומסתיים באזור משכנות שאננים.

 

מתי? ימי שני וחמישי בשעה 17:00,

 

בין התאריכים :  19.7-31.8.
 

 

סיור כתב חידה - הפעם אתם מובילים את הסיור !

 

הצטרפו אלינו בסיור מודרך מלווה כתב חידה בו נטייל ביחד בעקבות תקופות שונות בהסטוריה של ירושלים .גלו איתנו מה מסתתר בין הסמטאות בחידות לכל המשפחה יחד עם מדריך שיקח אותנו אל הסיפורים , הארועים והתגליות המרתקות באזור. אתם פותרים את החידות ומובילים אותנו בין התחנות! הסיור מעגלי ויוצא ממרכז בגין.

 

מתי? ימים ראשון ורביעי בשעה 17:00

 

בין התאריכים: 8.8-31.8

 

כל הסיורים במחיר מסובסד ב10 ₪ לאדם בלבד 

 

*בשיתוף הרשות לפיתוח ירושלים 

 

תיבות בריחה: אוצר נדיר בעל חשיבות היסטורית עצומה וערך כספי רב נגנב מארכיון מרכז מורשת בגין בואו לפצח את התעלומה ולמצוא את האוצר. אז אם אתם בעלי תושיה, מוח יצירתי, מעולים בפתרון חידות ואלופים בעבודת צוות, אנחנו מחכים לעזרתכם! הפעילות במסגרת משפחתית ובהזמנה מראש. 

 

מתי? מדי יום בשעות 10:00, 12:00, 14:00, 16:00. 

 

בין התאריכים  8.8-31.8

 

250 ₪ לתיבת בריחה (עד 8 משתתפים) 


מוזיאון בגין: אם עוד לא הייתם במוזיאון בגין – זה הזמן! 

 

הצטרפו אלינו לסיור חוויתי בעקבות אחד המנהיגים האהובים בתולדות המדינה . במסע אורקולי מרגש ובלתי שגרתי  נלך בעקבות סיפור חייו של ראש הממשלה השישי , השזור בסיפורה ההסטורי של המדינה.

 

*הביקור במוזיאון בתאום מראש ובסיורים מודרכים בלבד 

 

.
מופעים לכל המשפחה – מדי יום שלישי , 15 ₪ בלבד לאדם (מגיל 3)

 

מופע "בחזרה לילדות" שירי ילדים

מופע מוזיקלי שכולו הנאה עם שירי ילדים מכל הזמנים בביצועים מיוחדים ובשיתוף הקהל.  המופע משלב שירי ילדים ישנים כמו שירי עוזי חיטמן, הכבש השישה עשר ועוד, לשירים עכשוויים שילדים אוהבם כמו מתנות קטנות, שבט אחים ואחיות ועוד...  מופע מוזיקלי עשיר וחוויתי עם  כל המשפחה.

 

10.8 בשעה 17:00

 

אורך המופע כ-45 דקות

 


מופע מגה תיפוף - מופע קצב אנרגטי עם הפעלת קצב ותיפוף ענקית! 

 

חוויה עוצמתית שמתאימה לכל הגילאים. במהלך המופע, נחלק  כלי הקשה, ונפעיל את כולם באנרגיות גבוהות, משחקי קצב מבדרים, מקצבים מאתגרים, שמחה ופורקן בנגינה עם שירים. כולם משתתפים!!!  במופע המשלב תוכן שמחבר בין אנשים, עוצמת הביחד, פריקת אנרגיות, שחרור והנאה.

 

17.8 בשעה 17:00

 


מופע קסמים עם מני הקוסם

 

הצטרפו אלינו למופע הלוקח את הילדים למסע קסום של סיפורים ודמיון וכוללת בתוכה שלל הדגמות וקסמים כמו ריחוף שולחן, חפצים גדולים שנעלמים ומופיעים, מקלות קסמים, צבעים וכו' שמעבירים  לילדיםחוויה קסומה שתשאר איתם עוד זמן רב. כל ההופעה מתקיימת בשיתוף מלא של הילדים במופע מלא הומור וחוויה.  

 

24.8 בשעה 17:00

 


מופע ג'אגלינג

 

מופע ג'אגלינג לכל המשפחה המשלב להטוטים, ליצנות, חד אופן ענק, איש ותרגילים מיוחדים שלא תראו בשום מקום אחר! והכל בשיתוף הקהל.

 

31.8 בשעה 17:00

 


שלוש מחתרות- גיבור אחד: סיור קולי במשכנות שאננים 

 

בואו לחוות את המאבק המחתרות לעצמאות באמצעות מכשיר הטלפון החכם שלכם. אתם מוזמנים לחוויית-שמע מרגשת בסמטאות ימין משה ומשכנות שאננים של ימי קום המדינה. באמצעות אזניות מכשיר הטלפון החכם שלכם תוכלו להיכנס אל תוך עולמו של אחד מלוחמי המחתרות, תושב משכנות שאננים, ולסייר איתו ברחבי השכונה היפה. טכנולוגיית הסאונד המתקדמת תעטוף אתכם בקולות השכונה, כשלצידכם פוסע לוחם המחתרת, בן השכונה, ומשתף אתכם בסיפורו.

 

*הפעילות הינה לסיור עצמאי לרכישה באתר מרכז בגין . מומלץ לערוך את הסיור בליווי אוזניות אישיות 

 

כניסה מוזלת למוזיאון ברכישת כרטיס למופעים או לסיורים

 


לפרטים מלאים, שעות פעילות והרשמה כנסו לאתר מרכז בגין

 

או בטלפון : 02-5652020 

 

 

get-tickets
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text