אטרקציות בירושלים

זאפה ירושלים


גו ברירת מחדל - 1

החל מ-

מידע כללי

לאחר סגירתו של תיאטרון המעבדה שהיווה דריסת רגל בלתי מבוטלת בסצנת המוזיקה הישראלית, ההאנגר הישן שעוצב במיוחד כחלל להופעות חיות לא יכול להיוותר ריק לאורך זמן.

 

ממש לפני כמה חודשים הוקם במתחם המעבדה מועדון זאפה ירושלים, כחלק מרשת של מועדונים ברחבי הארץ, ביניהם זאפה בתל אביב ובהרצליה. אם תהיתם, יש יסוד סביר להניח ששם המועדון הוא על שם פרנק זאפה, מוזיקאי וירטואוז שהשפיע על אמנים רבים שעיצבו את עולם המוזיקה המודרנית כמו שאנחנו מכירים אותו היום, ביניהם ג'ימי הנדריקס, הביטלס, ובמיוחד ג'ון לנון.

 

בירושלים, כמו בירושלים, שום דבר אינו נטול הקשר היסטורי, והזאפה כיום שוכן במבנה שהוקם בתקופת המנדט הבריטי, עוד בשנת 1937. בניגוד להילה ההיסטורית של המקום, העיצוב של מועדון הזאפה טוען דווקא לחדשנות ומודרניות. הזאפה מארח מוזיקאים ופרפורמרים ישראלים לפחות פעם בשבוע, כך שאם חששתם מתקופת יובש מוזיקלית בירושלים, אתם יכולים לנשום לרווחה.  

 

כמו כן, הזאפה, ממשיך בעקבות המסורת הקולינרית של "שמיל במעבדה", ומציע לקהל גם תפריט (כשר, בכל זאת אנחנו בירושלים), ובר משקאות. המקום עוצב להכיל כ-900 איש, מתוכם כ-350 מקומות ישיבה סביב שולחנות, ועד כ-600 מקומות עמידה.

 

חשבנו שתמצא בזה עניין
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text