מחול שלם - בית עכשווי למחול

כל המידע על מחול שלם - בית עכשווי למחול

הזמנה לקבוצה
מידע כללי

מרכז מחול שלם

 

מרכז מחול שלם שואף לקדם ולהרחיב את תחום התרבות בירושלים ולסייע בפיתוחה של ירושלים כעיר ליברלית, בינלאומית וחופשית.

 

מחול שלם פועל משנת 2002 לקידום ועידוד תרבות המחול העכשווי העצמאי בירושלים. אפיקי פעילות מרכז מחול שלם, מכוונים לביסוס תשתית תומכת המספקת פלטפורמות למפגש בין יוצרים ישראלים עם הקהל הרחב. ערוצי הפעולה של מחול שלם כוללים יוזמה והפקה של אירועי תרבות מגוונים לאורך כל השנה: מופעים, סדנאות, מפגשי אמן, פסטיבלים ואירועי חוצות. יעד נוסף של פעילות מרכז מחול שלם, הוא מיתוג ירושלים כמרכז תרבות צעיר ותוסס וכמוקד משיכה לשוחרי תרבות עכשווית, דינאמית ומובילה. ערוץ ז​ה​ ​מתבטא בשיתופי פעולה בינלאומיים והזמנת אמנים ידועים מחו"ל לצד יוצרים ירושלמים צעירים, סטודנטים ואורחים נבחרים.
 

אירועי העוגן של מרכז מחול שלם כוללים תחרות כוריאוגרפיה בינלאומית, חשיפות בינלאומיות בשיתוף משרד החוץ ופסטיבל מחול, המעלה הפקות מקור בבכורה המבססות רפרטואר עשיר ועדכני מבית היוצר של מחול שלם. הקו האמנותי המנחה את אוצרות האירועים, הינו בדגש על עבודות חדשניות ובעלות תעוזה אמנותית. לצד אלו יוצר המרכז הפקת דגל שנתית בשיתוף פעולה בינלאומי ומופע לילדים ולכל המשפחה.
 

תשתית החזרות והמופעים של מרכז מחול שלם, משמשים כחממת מחול עבור עשרות יוצרי מחול עצמאי ומסייע לטפח את היצירה המקומית, הן ברמה התשתיתית וההפקתית וברמה האמנותית לקראת העלאת היצירות על במה מקצועית ומתן ליווי אמנותי.
 

לצד אילו מקיים מחול שלם מספר תכניות חברתיות וסמי מקצועיות- מסלול הכשרה ליוצרים בתחילת דרכם, המאפשר לקיחת חלק בתהליך יצירה ומופע על במה מקצועית, תכנית בין תחומית ורב תרבותית לנוער בשיתוף ימקא ועוד, זאת על מנת למקצע אמנים בתחילת דרכם ולחבר אוכלוסיות מגוונות עם אמנות המחול המגשרת בין תרבויות ומגזרים.

 

מרכז מחול שלם פועל  במרכז ירושלים ומקיים את פעילותו באולמות, מוזיאונים ומרחבים שונים ברחבי העיר, הארץ והעולם.


אירועי מחול שלם - בית עכשווי למחול

preloader
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text