סיורים וטיולים בירושלים

סיורי מוזיאון מגדל דוד


מידע כללי

סיורי מוזיאון מגדל דוד 
 

במצודה עתיקה ומרשימה מוקפת חומה הנראת כיצאה מתוך אגדה, שוכן מוזיאון מגדל דוד לתולדות ירושלים. הצטרפו למסע אל עבר, הווה ועתיד, מסע אל סיפורה המרתק של ירושלים המלווה בעדויות מרתקות אודות תולדות העיר,  התהפוכות שעברה וההיסטוריה המסתתרת בין אבניה. 
 

המוזיאון שוכן באתר ארכיאולוגי מרהיב, מצודה השוכנת לצד שער יפו ומשקיפה ממרומיה על כל נופי העיר העתיקה והחדשה. המצודה הנה התפאורה המושלמת לתצוגת הקבע הממוקמת בחדרי המשמר ובה  תעברו אחר רצף אירועים מהתקופות ההיסטוריות של העיר, החל המתקופה הכנענית. 
 

הסיורים במוזיאון
 

במוזיאון מגדל דוד, מגוון רחב של סיורים המותאמים לכל הגילאים ולאורך כל שעות היום, החל מגני ילדים ועד מבוגרים. בין הסיורים תיהנו מסיור תיאטרלי למשפחות מלווה בשחקנים ודמויות, סיור על חומות העיר, סיור לציון שנת היובל לאיחוד ירושלים, סיור בעקבות העדויות הארכיאולוגיות ועוד. מטיילים יחידים או זוגות מוזמנים להצטרף לסיורים המודרכים הכלולים במחיר הכניסה, בשעות קבועות. 

חיזיון אור קולי
 

בשעות החשכה, מוזיאון מגדל דוד לא סוגר את שעריו, אלא משתמש בחומות המצודה כתפאורה לחזיון אורקולי ממוחשב, מתקדם ומרהיב. המופע נמשך כ- 45 דקות ומתקיים תחת כיפת השמיים. 

ההשתתפות בחיזיון כרוכה בתשלום נפרד. 
 

טלפון למרכז ההזמנות - *2884.

טלפון למידע כללי - 02-6265333

 

book-this-tour
חשבנו שתמצא בזה עניין
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text