מוזיאונים בירושלים

42

אטרקציות מוזיאונים

בירושלים


בירושלים מספר המוזיאונים הגדול בישראל. תסתכלו לבד ותראו שמדובר בעשרות. חלקם מוזיאונים שמלווים את נופה ותרבותה של ירושלים כבר שנים והפכו לחלק מציביון העיר, וחלקה מוזיאונים יחסית חדשים ומתמחים בנושא מסוים או קהל יעד מסוים. תוכלו למצוא גם את אלה וגם את אלה בכל רחבי העיר, מקריית המוזיאונים בגבעת רם, ועד מרכז העיר, העיר העתיקה, ואפילו חבויים ומחכים לכם עמוק בתוך השכונות הקסומות של העיר. אז צאו להרפתקאה מוזיאונית בירושלים, עם מידע אודות פעילויות, תערוכות ומיצגים חדשים עליהם תוכלו לקרוא כאן

קבוצה‎ אטרקציות
לחצו כאן למסננים נוספים
חיפוש מהיר אטרקציות

לפי מחיר

₪0 ₪54


סוג פעילות


מיקום


מתקניםgo

מה לעשות בירושלים

למעלה מ-2000 כתבות והמלצות

לא נמצאו תוצאות להצגה

more
preloader
more
preloader

ירושלים מוזיאונים אטרקציות מפה

הדפס
אז לאיזה מוזיאון אתם הולכים היום בירושלים, ובאיזה אזור? בואו נעשה קצת סדר. כיוון שמוזיאונים בירושלים פרוסים על כל רחבי העיר, וירושלים כמו שכולנו יודעים היא עיר גדולה, השאלה איך אתם בוחרים מה המוזיאון הכי מתאים לכם? אם אתם ממילא מתכוונים לשהות באזור מסוים בעיר ולהסתובב בעיקר בו, פשוט סננו לכם את כל המוזיאונים שיש באותו אזור ובחרו מתוך הרשימה שתקבלו את המוזיאון שהכי מעניין לכם לבקר ולראות - בעיר העתיקה זה יכול להיות מוזיאון מגדל דוד או ביקור בעיר דוד עצמה, בקריית המוזיאונים בגבעת רם זה יכול להיות מוזיאון המדע או מוזיאון ישראל, ובאזור מתחם התחנה תוכלו לבקר במרכז למורשת בגין, או לא רחוק משם במוזיאון האיסלם שסביר להניח שלא ביקרתם בו וחבל, כי הוא נושא בתוכו אוצרות תרבות שלא תמצאו בשום מוזיאון אחר בעיר או בישראל.

אם אתם מכירים כבר חלק מהמוזיאונים בעיר ומחפשים לדעת אודות תערוכות חדשות, מיצגים מעניינים, פתיחות חשובות ורוצים להיות בלב העניינים, תוכלו להיכנס ולקרוא או בחלק מעמודי המוזיאונים שנמצאים מעליכם בעמוד, או להיכנס ללוח האירועים המפורט שלנו ולראות תחת תערוכות, מוזיאונים ואפילו מקומות מסוימים מה הם יכולים להציע לכם לראות אצלם באותו יום.
בשיתוף פעולה עם
לוגו בוקינג.קום
לוגו AirBNB
לוגו טריפאדוויזר
לוגו סיטי דיסקוברי
יס פלאנט
Text text text