אטרקציות בירושלים

שוק מחנה יהודה


מידע כללי

שוק מחנה יהודה נחשב לשוק הקניות הפתוח התוסס והצבעוני בישראל. השוק הממוקם במעלה רחוב אגריפס במרכז העיר עבר בעשור האחרון פיתוח תשתיות מואץ שהפך אותו למקום מודרני ופופולרי ביותר בירושלים. בין דוכני השוק הוותיקים פועלים כיום בתי קפה ומסעדות, חנויות אופנה ואוכל טבעוני.

 

במהלך חמש השנים האחרונות שינה שוק מחנה יהודה את פניו, כאשר החלה כניסה של מסעדות, בתי קפה, חנויות אופנה וחנויות אוכל מוקפדות החלו לצוץ בין הבאסטות המוכרות והוותיקות של השוק. כניסה מבורכת זו הביאה לעלייה במספר המבקרים בשוק, והציבה אותו כיעד תיירותי לכל דבר בירושלים.

 

התמצאות בשוק

 

הרחובות המרכזיים של השוק כוללים את רחוב מחנה יהודה, הוא הרחוב הראשי והלא מקורה של השוק, ובמקביל לו רחוב עץ החיים, הרחוב המרכזי והכן מקורה של השוק. בין שני רחובות אלו נמתחים רחובות צדדיים וקטנים יותר: רחוב התפוח, רחוב האפרסק, רחוב השקד, רחוב השזיף ורחוב התות. בכל אחד מרחובות אלו תוכלו למצוא את החנויות המוכרות והוותיקות של השוק יחד עם החנויות החדשות אשר יחד מקנים לשוק את האווירה המיוחדת והקסומה שלו.

 

כרטיס הטעימות של מחנה יהודה

 

כרטיס הטעימות של שוק מחנה יהודה נחשב לאחת האטרקציות הקולינריות הפופולריות ביותר עבור בודדים וזוגות המבקרים בשוק מחנה יהודה ורוצים לחוות את הטעמים, הריחות והקסם של השוק. הכרטיס מאפשר טעימה מ-10 דוכנים וחנויות מובחרים בשוק, הכוללים גבינות, חלבה, תבלינים, קפה אורגני, שמן זית, לחם בוטיק ועוד. למידע נוסף על הכרטיס

 

סיורים בשוק מחנה יהודה

 

לצד הביקורים של תיירות הבודדים אל השוק מתקיימים סיורים בשוק מחנה יהודה על בסיס יומי. סיורים אלה, הנערכים על ידי מדריכי טיולים פרטיים, חברות תיירות ומשווקי תיירות בירושלים, מאפשרים למטיילים לחוות את שוק מחנה יהודה דרך טעימות בדוכנים, סיפורים מההיסטוריה של השוק, והיכרות עם המקומות המיוחדים שהפכו את שוק מחנה יהודה לשוק המוביל בישראל.

 

כאתר התיירות המוביל בירושלים, גו ג'רוזלם עומד בקשר עם חברות התיירות ומדריכי הטיולים המובילים והמומלצים בירושלים. קבוצות, חברות וארגונים המעונינים לתאם סיור טעימות מודרך בשוק מחנה יהודה מוזמנים לפנות אלינו באמצעות טופס הצור קשר שלנו ונשמח לחבר אליכם את הגופים הטובים ביותר בירושלים אשר יבטיחו לכם סיור בלתי נשכח בשוק מחנה יהודה: מלך השווקים של ישראל. צילומים: נתי שוחט, יונתן סינדל
 

  • כניסה חינם
  • מתאים לילדים
  • יש קפיטריה
  • מכשיר משיכת מזומנים
  • ניתן להכניס בעלי חיים
  • נגישות לבעלי מוגבלויות

חשבנו שתמצא בזה עניין
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text