Yerushalmit Special Tours

ירושלמית - סיורי חוויה ותוכן

כל המידע על ירושלמית - סיורי חוויה ותוכן

הזמנה לקבוצה
     
מידע כללי

 

אם אתם מחפשים תוכנית יצירתית, צבעונית ואחרת לאירועי חברה, ימי גיבוש, אירוח מחו"ל או שמחה משפחתית, ובהתאמה אישית ומדויקת, בירושלמית סיורי חוויה והפקות תוכן יתפרו ויפיקו עבורכם יום מקסים בירושלים: ביצירתיות, דייקנות ועם הרבה אהבה.

 

אז איך תרצו להתחיל?

 

אולי בסיור "טעימה ירושלמית"? או בסיור גגות סודיים בעיר העתיקה? אולי סיור תיאטרלי עם שחקן? או שתחליטו להתכנס בסדנה אינטימית בבית ירושלמי? ואולי להפעיל את כולם במשחק חפש את המטמון בשוק מחנה יהודה?

 

סיור – טעימה ירושלמית 

 

בין דוכני השוק הצבעוניים רוחשים הסירים והסיפורים. ביקור בבית הקפה הראשון שנפתח בשוק והביא את בשורת המקיאטו, תגלו מהו שמו האמיתי של השוק, תנשנשו את החומוס המיתולוגי של רחמו ובורקס שאי אפשר לעמוד בפניו. תבקרו ברחוב האגס 1 שם התגוררה אצולת הבידור והמוזיקה הישראלית, ותגלו מעט מסצינת הבילוי המקומית שמתחילה כשהחושך יורד על השוק. סיור שהוא חגיגה של טעמים, צבעים וסיפורים.

 

אירועי ירושלמית - סיורי חוויה ותוכן

preloader
סיורי סליחות באווירה ירושלמית
 
לילות של סליחה
 
סיור אווירה ברוח חודש אלול והימים הנוראים.נתחיל את סיורינו ממשכנות שאננים בתצפית אל העיר העתיקה, נשמע על היציאה מהחומות הלאומית והאישית של כל אחד מאיתנו. נמשיך ונעלה אל הר ציון ונבקר בקבר דוד המלך, נאזין ונשיר יחד את פיוטי הסליחות . נכנס לעיר העתיקה דרך שער ציון במהלך הסיור נעבור באתרים שונים, ביניהם: הקרדו, כיכר בתי מחסה, ארבעת בתי הכנסת, תצפית גגות, ונסיים בכותל המערבי ההומה אדם. נשמע על משמעות התשובה והסליחה, השופר והכפרות,סליחות של אשכנזים ושל ספרדים, שירים סיפורים ומדרשים .

סיור חטאים בעיר הקדושה
 
למה הרג הסולטן את בוני החומה? מה הקשר בין ישו לחטא האדם הקדמון? איפה קבור החוטא הגדול של התנ"ך? למה יש כל כך הרבה מצלמות אבטחה ברחובות העיר העתיקה? ואילו חטאים מתוקים אפשר לטעום בשוק? כל זאת ועוד בסיור מרתק על חוטאים וחטאים, סליחות וכפרות, תשובה ומחילה.
 
על פיתויים וחטאים

סיור שמתחיל בשוק מחנה יהודה, עם פיתויים וסיפורים – נגלה את ציורי הקיר המרהיבים שמופיעים בלילה בשוק, נשתה אלכוהול וננשנש פיתויים מתוקים,  ונמשיך אל העיר העתיקה – מעוז הסליחות והפיוטיים בחודש אלול – נבקש ברובע היהודי על אתריו השונים ונשמע על משמעות התשובה והסליחה, השופר והכפרות, ההבדל בין סליחות של אשכנזים ושל ספרדים, ונאזין למגוון פיוטי סליחות .

צלילים , אורות וסליחות

מופעי פיוטים, סיורים מוזיקלים ומופעים אור קוליים 
 
ימי גיבוש – ימי כיף – אירועי הרמת כוסית לשנה החדשה: רוצים לפנק את העובדים ביום טעים, צבעוני ומלא חוויות? "ירושלמית" מציעה לכם סל של אפשרויות 
 
טעימה ירושלמית
 
סיור קולינרי מלא טעמים וניחוחות בשוק מחנה יהודה או בעיר העתיקה – סיפורים ונישנושים בין הבאסטות. תוכלו לבחור בין מסלול המתוקים, מסלול הקרניבורים, המסלול הקייצי ועוד.
סדנאות בישול - במגוון סגנונות בלב שוק מחנה יהודה או בבתים מארחים ברחבי העיר. סדנה איטלקית, סדנה מתוקה, סדנה הודית, סדנת עדות – אתם בוחרים את הטעמים...

אדרנלין בירושלים 
* מהמירוץ למטמון – משחק משימות דינמי  -  מסע מרתק בנחלאות ובשוק מחנה יהודה, 
משימות וחידות, עבודת צוות ושיתוף פעולה - טעמים ריחות ואנשים. רק קבוצה אחת מנצחת..כולל טעימות בדרך....
*מסלולי אופניים וסגווי – בחזרה לעתיד מול העיר העתיקה – רכיבה אל מול נופי ירושלים העתיקה, כולל הדרכה – זהירות, הרכיבה ממכרת...
 
פינוק ירושלמי
 סיור תצפיות נינוח – כל העיר על כף ידכם ללא מאמץ, ולאחר מכן -  טיפולי ספא מפנקים, פינת נישנושים חמאם תורכי, ופינוקי גוף. 
 
ירושלים של מעלה -  חוויות מלאות רוח והשראה בעיר המיוחדת בעולם – סיור מוזיקלי בעיר העתיקה בליווי נגן, סיור מלא קסם במנהרות הכותל, תצפית מרהיבה אל הר הבית ומפגש עם מקומיים תושבי העיר העתיקה.
 
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text