סאקוני

כל המידע על סאקוני

הזמנה לקבוצה
מידע כללי

 

"Saucony" הינו מותג עולמי מוביל בתחום הריצה. מטרתנו המרכזית היא הטמעת אורח החיים הבריא אצל קהלינו השונים. מתוך כך הגינו את הרעיון של פתיחת חנות הריצה אשר משמשת כמרכז למגוון פעילויות בתחום. "Saucony running store" אשר בה תוכלו למצוא מגוון רחב של ציוד ריצה והליכה. בחנות תפעל תוכנית ייעודית הכוללת הדרכות, אימונים, טיולים, הרצאות והטבות מיוחדות לתושבי ירושלים והסביבה ולתיירים. בנוסף יפעלו במתחם חוגי הליכה וריצה לצד פעילויות נוספות.

 

חנות הקונספט אינה חנות שגרתית. היא הוקמה מתוך רצון ליצור הווי סביבתי המושתת על ערכי המותג  Saucony של אורח חיים בריא וספורטיבי, ולהטמיע אותו בקרב האוכלוסייה, תוך נתינת שירות ברמת 5 כוכבים.

 

בחנות יינתן שירות ייעוץ והתאמה אישית של נעלים על פי ייעוד השימוש, ועל פי בחינה וניתוח פרופיל כף הרגל על ידי יועצי המכירות של Saucony אשר עברו הכשרה ייעודית לכך. במרכז החנות הותקן מסלול ריצה עם תוכנה ייעודית מתקדמת להתאמה אישית של נעלי ריצה לפי שקלול הנתונים; סגנון ריצה צורת הנחיתה ולמשטחים עבורם מיועדת הנעל (עפר, אספלט וכד').  בנוסף מציעה החנות מגוון רחב של ביגוד, אביזרים משלימים, תוספי תזונה לספורטאים, משקפי שמש והכול ישירות מהיבואן לצרכן.

 


  • כניסה חינם
  • מתאים לילדים
  • נגישות לבעלי מוגבלויות

preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text