Attractions Banners - 149

מרכז מורשת מנחם בגין

כל המידע על מרכז מורשת מנחם בגין

הזמנה לקבוצה
     
מידע כללי

מרכז מורשת בגין - הדרך שלו, המסע שלנו 

 

מנחם בגין – מפקד האצ"ל, מנהיג האופוזיציה בכנסת, ראש ממשלת ישראל השישי. אנו מזמינים אתכם להיכרות אישית ומעמיקה עם דמותו של אדם אשר השפיע רבות על עיצובה של מדינת ישראל. מנחם בגין, מכונן השלום עם מצרים, שפתח את החברה הישראלית לכל בניה, ביקש שנזכור אותו יותר מכל כמי שמנע מלמת אחים. לוחם אמיץ, גאה, שפעל למעו עתיד ובטחון העם היהודי בארץ. מנהיג צנוע וערכי , שבצוואתו ביקש להיטמן לצד אחיו הלוחמים בהר הזיתים. מרכז מורשת בגין , הפועל להנחלת מורשתו של מנחם בגין , מקיים במשכנו בירושלים ובשלוחותיו בצפון , בדרום ובמרכז בארץ פעילויות תרבות , חינוך , סיורים במוזיאון ובסביבה , פעילויות מחקר והגות. מוזמנים להצטרף אלינו למסע !

 

מוזיאון בגין

 

הביקור במוזיאון פורש בפני המבקר את סיפור חייו ומורשתו של מנחם בגין. בואו לקחת חלק בחוויה אורקולית בלתי שגרתית המזמנת היכרות עם סיפור חייו המרתק של אחד המנהיגים הבולטים בהסטוריה של המדינה. זו הזמנה למסע אישי , בלתי אמצעי, עם מנחם בגין, בו תוכלו לשמוע את קולו ולקרוא מפרי עטו. יחד נעבור דרך פרקי חייו השונים: נצעד איתו ברחובות ילדותו באירופה, נשתתף במפגש של ראשי האצ"ל, נשב על הספה בסלון ביתו , נשמע בכיכר את נאומיו המפורסמים, נצטרף לעצרת בחירות ונלווה אותו ברגעיו הדרמטיים כראש ממשלה. פיסות ההסטוריה של מדינת ישראל שזורות לארוך כל הביקור. הליכה במוזיאון אינה רק מפגש עם המסע האישי של מנחם בגין, אלא מפגש עם הסיפור של כולנו !

 

פעילות חוויתית לקהל הרחב - תוכן וחוויה נפגשים ביום פעילות בניחוח ירושלמי 

 

בליבה הפועם של ירושלים , אל מול נוף קסום, מקופלות שכבות הסטוריה מרתקות. מרכז בגין מהווה תחנת יציאה מושלמת למגוון פעילויות ברחבי ירושלים . הרחובות הסובבים את מרכז בגין קמים לתחיה במגוון פעילויות המוצעות לקבוצות ולמבקרים פרטיים: סיורים רגליים בשילוב שחקנים או נגנים, חגיגת בר /בת מצווה, מופעי תרבות, ימי גיבוש  ועוד.  דברו איתנו ויחד אתכם נוכל לבנות עבור הקבוצה יום מרגש, מעשיר וחוויתי,  בהתאמה אישית לצרכי הקבוצה.

 

אירועי תוכן ותרבות

 

מרכז בגין מהווה מרכז תרבותי שוקק חיים המזמן מפגש עם המגוון האנושי שרק ירושלים יכולה להציע. במקום מתקיימים באופן רציף אירועים מגוונים לקהל הרחב הכוללים הרצאות , ימי עיון , ערבי תרבות , השקות ספרים , סיורים , קורסים ועוד. אנו פועלים על מנת להציע לקהל מבחר רחב של הרצאות וסדרות עומק, מפי מיטב המרצים והחוקרים בתחומי דת ומשפט, היסטוריה , ביטחון וצבא, ציונות ועוד. ההרצאות לדוברי עברית ולדוברי אנגלית , מתקיימות גם בערים שונות ברחבי הארץ מבאר שבוע ועד קרית שמונה.

 

מרכז כנסים 

 

שילוב מנצח של מיקום בלב ירושלים , נוף יחודי של העיר העתיקה ומבחר אולמות לארוע שלכם! המרכז מאפשר מגוון פתרונות לארועים עסקיים וכנסים, תוך התאמה אישית לצרכי הלקוח.  במקום מבחר אולמות להשכרה החל מכיתות לימוד, חדרי ישיבות וסמינרים ועד לאודיטוריום חדיש המיועד ל- 300 איש. כל האולמות מאובזרים בציוד תקשוב מתקדם המאפשר כנסים ברמה גבוהה ומציע פתרונות טכנולוגים מורכבים לכל כנס. ניתן לשלב כיבוד עשיר, קבלות פנים וארוחות. צוות המרכז ילווה אותך, תוך שימת דגש לכל פרט, לאורך כל הדרך לאירוע המושלם. בסמוך למרכז בגין חניה ציבורית וגישה נוחה עם תחבורה ציבורית מכל רחבי העיר.

 

פרטים כלליים

 

שעות פתיחה: ימים א-ה 9:00-16:30, יום ו' 9-12:30

 

*הביקור במוזיאון בסיורים מודרכים ובהזמנה מראש בלבד 

 

* כל הפעילות מתקיימות בהתאם להנחיות משרד הבריאות 

 

כתובת : מרכז מורשת בגין , רח' ש.א נכון 6 , ירושלים 

 

מייל לפניות: hazmanot@begincenter.org.il 

 

טלפון: 02-5652020

 

אתר :www.begincenter.org.il 

 


אירועי מרכז מורשת מנחם בגין

preloader
book-a-ticket
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text