סובו - אופניים חשמליים

כל המידע על סובו - אופניים חשמליים

הזמנה לקבוצה
מידע כללי

סובו היא החברה היחידה בירושלים המציעה לכם טיול מרתק עם הטרנד החדש והמוביל לתיירות ירוקה על גלגלים בישראל - סיורי אופניים חשמליים ברחבי ירושלים!

 

שילוב מנצח בין חוויה מוטורית מטריפה – רכיבה על אופניים חשמליים היברידיים נוחים וחזקים , ובין חווית ניווט קולי במוקדי העניין החדשים של העיר ירושלים. נסיעה נוחה ורציפה ללא כל מאמץ בין סימטאות מרכז העיר, הפארקים ומוקדי העניין האקטואליים ביותר בירושלים. טכנולוגיית GPS חדשנית בתוך האפליקציה שלנו תאפשר לכם לזהות את מיקומכם בכל רגע נתון על המפה על גבי הסמארטפון האישי שלכם.

מסלולים:

 

בחר את המסלול הרצוי, עלה על האופניים וסע! עצור בנקודות העניין לאורך המסלול לשמוע קצת על מיקומך והמשך לנקודה הבאה. לרשותך מגוון מסלולים המשתרעים בכל רחבי העיר העוברים במוקדים הכי מעניינים בעיר. תכנים אקטואלים ומרתקים המשלבים היסטוריה עם הומור ירושלמי שבנינו במיוחד עבורכם. החופש שלך לבחור לאן לרכב, מה לשמוע, והיכן לעצור יהפוך את הסיור החשמלי שלנו לחוויה שעוד לא הרגשתם בשום מקום אחר. מספר נקודות קבלה החזרה של האופניים בהתאם לתוכניותכם.

 

אפשרויות שדרוג:

 

פיקניק באמצע הדרך- לאופניים סבל גדול היכול להכיל צידה לדרך. בחרו בנקודה המתאימה ביותר לאורך המסלול וערכו בו את הפיקניק הפרטי והמיוחד שלכם.

קפה ועוגה- רשימת חנויות נוחות לאורך המסלול יאפשרו לכם ליהנות מהנחות בלעדיות לכם – הרוכבים שתרגישו מיוחדים.

 

*לנוחיותכם נקודות שירותים רבות לאורך המסלולים.

 

מידע כללי:

 

ירושלים דרך הגלגלים שלנו היא ירושלים החדשה שלכם !!! ירושלים שעוד לא ראיתם, מוקדי מרכז העיר, מדרחוב יפו, שכונת נחלאות, מחנה יהודה, מדרחוב בצלאל, הגן האנדלוסי גן סאקר, עמק המצלבה, תוואי המסילה החדש, מתחם "התחנה הראשונה" , עמק הצבאים, גשר המיתרים, ועוד המון נקודות חן שמצאנו עבורכם ברחבי העיר.book-a-ticket
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text