מסעדות בירושלים

מסעדת מודרן


מסעדת מודרן - 1

טווח מחיר

₪60₪110

  • מסעדת מודרן - 1
  • מסעדת מודרן - 7
  • מסעדת מודרן - 5
  • מסעדת מודרן - 3
  • מסעדת מודרן - 2
  • מסעדת מודרן - 4
מידע כללי

מסעדת מוזיאון

הטרנד החם של המוזיאונים הגדולים והמובילים בעולם הוא ייצוג לקולינריה משובחת  המקומית המלווה את האמנות הגבוהה המוצגת בהם. מוזיאון ישראל הנחשב לאחד המוזיאונים החשובים בעולם, משכן בתוכו את מסעדת השף המוקפדת מודרן המעניקה למוזיאון דלת כניסה לתחום הקולינריה ומביאה אל פתחו גם זן חדש של מבקרים - אלו שמחפשים אוכל טוב לצד אמנות טובה.  

 

מטבח ירושלמי עכשווי

מודרן מביאה לסועדים מטבח ישראלי עכשווי, המורכב ממנות ירושלמיות מסורתיות שעברו פירוק והרכבה מודרנית וחדשה ברוח המטבח הבינלאומי העכשווי. מנת הדגל של המסעדה היא הסופריטו הירושלמי, מנה שהגיעה לירושלים על ידי יהדות ספרד  (ס"ט) במאה הקודמת והפכה להיות מנה מרכזית וקבועה בחצרות ירושלים. המנה היומיומית הזו היוותה את מרכז המטבח הספרדי בין החומות. במודרן פיתחו אותה למנה מודרנית וקלילה המכילה מרכיבים כמו ערמונים, ארטישוק ירוק וארטישוק ירושלמי. בין המנות: מגש טאפס ירושלמי, סשימי ערבי, קאדאיף של ג'קסון פולוק, קבב משמש  ועוד. 

 

המתחם

מתחם מודרן  במוזיאון ישראל כולל מסעדת שף , מפלס אירועים, ומרפסת פרטית. ארוחות צהריים עסקיות מוגשות במסעדה בכל ימי השבוע. במרפסת הפרטית, מודרן מארחת קבוצות ואירועים פרטיים עם או בלי ביקור במוזיאון. למעוניינים בחגיגת אירוע במסעדה, ניתן להזמין את המקום לאירועים פרטיים עד 350 איש בישיבה, צלחת מזלג או קוקטייל יוקרתי, מזנונים עשירים ונדיבים, כלים אלגנטיים ושירות מעולה. בכירי המשק, וחברות מובילות חוגגים במודרן את האירועים החשובים שלהם, החל ממשרדי הכנסת השכנה, הנשיא, אירועים דיפלומטים, אירועים פרטיים של משפחות מהארץ ומהגולה המגיעות במיוחד לחגוג בקרבה ההשראתית של המגילות הגנוזות. כאן מבריקה מודרן בסגנון הטאפאס הישראלי המרשים שלה.

 

קיר היין

צפריר גינסברג, מבעלי מודרן, הרכיב תפריט יינות המונה למעלה מ-200 סוגי יינות כשרים ישראלים, הינות נאספו מיקבלים שונים ברחבי הארץ, חלקם יקבי בוטיק מעולים בעלי יינות נדירים. היינות שנבחרו משקפים את אדמת הארץ החל מהאדמת רמת הגולן, ענבי אדמת הבזלת, אדמות זכרון והכרמל, אדמת הרי יהודה, ענבי הנגב, והיין החדש יחסית המצויין שמייצרים בדרום הרחוק. קיר היין חשוף לעיני המבקרים ומהווה פיס אדריכלי בפני עצמו בהשראת איימס. זהו אחד מאוספי היין הכשר הגדולים והמשובחים בעולם.

 

חשבנו שתמצא בזה עניין
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text