אטרקציות בירושלים

כיכר המוזיקה


גו ברירת מחדל - 1
מידע כללי

 

אי שם במרכז ירושלים שוכנת כיכר חדשה ומיוחדת המהווה מרכז בילוי מוזיקלי קסום באווירה אירופאית, זוהי כיכר המוזיקה. הכיכר שוכנת בשכונת נחלת שבעה שבמרכז ירושלים והיא הוקמה מתוך ההבנה שמוזיקה מאחדת, משמחת ויוצרת הרמוניה בין דתות, שפות ועמים. כך שכיום מהווה הכיכר נקודת מפגש מרכזית בעיר לבילוי, קולינריה ותיירות.  
 

הכיכר פתוחה מארבעה כיוונים וסביבה תיהנו ממתחמי בילוי ואטרקציות כגון בתי קפה מומלצים, מסעדות יוקרה, קונדיטוריות עם מטעמים מהעולם, מוזיאון המוזיקה המיוחד ועוד. כל העסקים בכיכר קיבלו על עצמם את הייחודיות שלה והם משתלבים באופן מושלם עם העיצוב הקלאסי של המקום.
 

מוזיאון המוזיקה העברי
 

במתחם כיכר המוזיקה, לצד הקפה והמאפה המתוק, שוכן מוזיאון המוזיקה העברי. המוזיאון לוקח את הילדים והמבוגרים למסע בזמן אל עבר תולדות המוזיקה העברית, אל הקולות והצלילים, האמנים והתווים אשר מלווים אותנו עד היום. הילדים יכירו עולם שונה מהעולם הטכנולוגי המוכר להם היום, יכירו את האמנים שהצליחו ובנות קריירה מוזיקלית ללא יוטיוב או פייסבוק, אלא פשוט באמצעות מוזיקה איכותית. 
 

הופעות
 

סיבה נוספת לכך שהכיכר הינה כיכר מוזיקה היא ההופעות החיות המתקיימות בה במהלך כל ימות השבוע מלבד שבתות וחגים. רפרטואר ההופעות בכיכר המוזיקה רחב ומקיף הכולל  - רוק אנ’ רול, סמבה, כליזמרים, רגאיי, פופ ומוסיקה חסידית, זאת בכדי לאפשר לכולם למצוא את מקומם בכיכר. ההופעות והמוסיקה נבחרות בקפידה  ונאמנים לרעיון העיקרי סביב הכיכר של יצירת מוסיקה איכותית להנאת הכלל וללא תשלום. ההופעות, הקצב, המטעמים, התרבות וההווי במקום הם שהופכים את הכיכר לכה מיוחדת וכה אהובה על המבקרים והתושבים בעיר. 

 

אירועי כיכר המוזיקה

preloader
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text