חווית הלילה במגדל דוד - VIP

כל המידע על חווית הלילה במגדל דוד - VIP

הזמנה לקבוצה
מידע כללי

חוויית הלילה הטובה בירושלים, עכשיו ב-VIP!

 

מופעי הלילה במגדל דוד הם חוויה בלתי נשכחת המושכת אליה מאות מבקרים מדי לילה. בין אם בחרתם בחיזיון הלילי או בחוויית הלילה החדשה של המלך דוד, מובטחת לכם חגיגה של צלילים ומראות באווירה שאין כמוה בעולם כולו! חוגגים אירוע מיוחד? מארחים אורח חשוב? מחפשים להפתיע בדרך מקורית? אתם מוזמנים לשדרג את חוויית הצפייה במופעי הלילה בכרטיסי VIP וליהנות משלל פינוקים - ליווי צמוד לכם ולאורחים שלכם, ללא עמידה בתור, עם כיסאות שמורים במיקום הטוב ביותר, מושבים מרופדים וכיבוד קל.

 

ומה עוד כוללת חוויית הלילה VIP  של מגדל דוד? מרגע הגעתכם, יקבל את פניכם סדרן שימתין במיוחד בשבילכם באזור התכנסות מיוחד, וילווה אתכם אל תוך המצודה ללא עמידה בתור. בתוך המצודה תחכה לכם הפתעה טעימה וביקור בתצפית פנורמית מרהיבה על ירושלים ממגדל פצאל, שיפתח במיוחד בשבילכם. לאחר התצפית תגיעו אל מרפסת ה-VIP בה יחכו לכם כיסאות שמורים ומרופדים, כוס יין ישראלי איכותי ושמיכה מפנקת. השמיכה וכוס היין יישארו שלכם למזכרת...

מופע המלך דוד של מוזיאון מגדל דוד

 

תחילתו של המופע בסיור וירטואלי בין יצירותיהם של גדולי האמנות – שגאל, מאטיס, מיכלאנג'לו ואחרים. המשכו בתמונות ואירועים מסיפור חייו הסוער של דוד המלך, המבוססות על מקורות תנ"כיים, היסטוריים וארכאולוגיים. לצד אלה, שזורים במופע, באור ובצליל, מזמורי תהילים המיוחסים לדוד, המגיעים לשיאם בחגיגה מוסיקלית עכשווית של שמחה והלל לירושלים. חוויית הלילה החדשה מוקרנת באמצעות מקרני לייזר חדשניים על חומותיה ומגדליה של מצודת מגדל דוד העתיקה והמרשימה. זוהי מחווה אמנותית לגדולי היוצרים, הציירים והפסלים בכל הזמנים, אשר נמשכו כבמטה קסם אל דמותו רבת הפנים של דוד המלך.

 

חוויית הלילה החדשה מוקרנת לראשונה באמצעות מקרני לייזר מהחדשניים ביותר בעולם. במופע נעשה שימוש בטכניקה ייחודית המשלבת צילום וידאו, איור מוקפד בעבודת יד, גרפיקה ומוזיקה שנוצרה במיוחד עבור המופע. המופע משלב אנימציות, טכניקות מתקדמות של הנפשה ועריכה בטכנולוגיות מתקדמות. כל אלה יוצרים חוויה תלת-ממדית אולטימטיבית המעניקה את התחושה שהדמויות המופיעות על החומות הן אנשים חיים לכל דבר, והצופה כבר אינו בעמדת מתבונן אלא חווה את המופע כשותף פעיל באירועים. 

 

החיזיון הלילי של מוזיאון מגדל דוד

 

החיזיון הלילי אשר נפתח לקהל בשנת 2008, הפך ברבות השנים לפנינת תרבות יחידה מסוגה בעולם, המושכת אליה מאות מבקרים מדי לילה, כאשר בעשור האחרון צפו בו יותר מ-2 מיליון איש. חוויה המיועדת לכל אוהבי ירושלים, ישראלים ותיירים דוברי כל השפות. החיזיון הלילי עשוי בטכניקה של "אחיזת עיניים", בה אבני החומות והמבנים נמוגים לתוך הדמויות והדימויים המוקרנים, העוטפים את הצופה בחוויה רב-חושית יחידה מסוגה. בכל ערב עם השקיעה, מאחורי שערי המצודה המפוארים, מצודת העיר ההיסטורית מתעוררת לחיים. במהלך החיזיון נוצר מפגש חד פעמי עם התרבויות, הדתות, המלכים והמלכות, הצבאות, האימפריות והמיתוסים של ירושלים העתיקה המתעוררים לחיים. חומות המצודה משמשות תפאורה למופע לילה שכולו חגיגה של צבעים וצלילים. סיפורה של ירושלים בדמויות ענק עוצרות נשימה של מציאות מדומה. 

 

מפגש מרגש בין ישן וחדש באווירה הקסומה של ירושלים העתיקה: בין השרידים הארכיאולוגיים שבחצר המצודה מסתתרת מערכת הקרנת הלייזר החדשנית והמשוכללת בעולם, המאירה את אבני המצודה העתיקות באמצעות 35,000,000 פיקסלים. מערכת המחשוב המתקדמת מפעילה 20 מקרנים, 10 נגני וידאו, 14 מחשבים, 14 רמקולים, כ־10 קילומטרים של כבלים ושני בתי הקרנה.

 

סיפורה של ירושלים בערב שכולו חוויה לכל החושים!  

מופעי הלילה VIP - מחיר כרטיס: 140 ש"ח

book-a-ticket
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text