סיורים וטיולים בירושלים

יאללה דיסקו - סיורי אוזניות בירושלים


מידע כללי

יאללה דיסקו היא השילוב המושלם בין טיולי הרפתקה בירושלים, לבין הטרנד הלוהט של מסיבת אוזניות בתנועה -  סיור  אוזניות אורבני וירושלמי מרתק, בו מוסיקה משגעת וקצבית מוזרמת אל המשתתפים דרך אוזניות מיוחדות ומשדר, באמצעות היאללה די.ג'ייז שלנו. בזמן שאתם זזים, רוקדים וצוחקים של החיים, תראו את העיר דרך עיניים חדשות, מדליקות, מלאות הרפתקה וקצב. אה, וגם תתכוננו להיות הדבר הכי מדליק בסביבה, ברמה שאנשים פשוט יצלמו אתכם, יצטרפו אליכם, ויפרגנו לכם בענק 

yalladisco.co.il

 

יאללה דיסקו היא חוויה אחרת, סוחפת, שמשלבת תנועה, קצב, גיבוש קבוצתי והמון פאן – ומתאימה לכולם: זוגות, חברים, משפחה, מקום עבודה, אירוע חברה, הפוגה מכנס ובעצם לכל מי שמחפש לעשות סוף סוף משהו קצת שונה ולא שגרתי.

 

הכל זה הקצב


ביאללה דיסקו כולם זזים. כן, מה ששמעתם. אנחנו אוהבים אנשים מגוונים, גילאים שונים, ואצלנו גם הקשוחים ביותר מגלים שהם מתים על הקצב. זה קורה בזכות המוסיקה, האווירה הכיפית, והיכולת המדהימה של צלילים ותנועה לפתוח לבבות ולחבר בין אנשים. זו בדיוק הסיבה שסיור האוזניות שלנו הוא הדרך הכי טובה לחבר, להכיר, ולגבש.

 

מאיפה מתחילים?


אם אתם מחפשים אירוע יאללה דיסקו להירשם אליו – תוכלו לראות את המסיבות המתוכננות שלנו עבור יחידים. אם אתם מחפשים אירוע יאללה דיסקו לקבוצה, כזה שיתוכנן במיוחד עבורכם – דברו איתנו, או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם כל האפשרויות ליאללה דיסקו שיגיע עד אליכם.

book-this-tour
חשבנו שתמצא בזה עניין
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text