40

אטרקציות אתרים

בירושלים


ירושלים מאפשרת למבקרים בה הצצה למגוון רחב של אתרים מרכזיים שעיצבו את ההיסטוריה המפוארת של העיר וממשיכים להיות גורם חשוב במורשת ונקודות הציון המרכזיות של בירת ישראל. כאן תוכלו לחפש אתרים בכל רחבי העיר, החל מהכותל המערבי והרובע היהודי בעיר העתיקה, לצד הכנסיות ההיסטוריות והחשובות לנצרות כמו כנסיית הקבר ומסלול הויה דולורוזה, לצד אתרים היסטוריים ונקודות ציון שהן תחנות חובה למבקר בעיר

קבוצה‎ אטרקציות
לחצו כאן למסננים נוספים
חיפוש מהיר אטרקציות

לפי מחיר

₪0 ₪60


סוג פעילות


מיקום


מתקניםgo

מה לעשות בירושלים

למעלה מ-2000 כתבות והמלצות

לא נמצאו תוצאות להצגה

more
preloader
 • מערת צדקיהו - 4
  מערת צדקיהו

  אתרים העיר העתיקה
  סולטן סולימן, ירושלים

 • כנסיית המשיח - 1
  כנסיית המשיח

  אתרים העיר העתיקה
  מנזר המרוניטים, העיר העתיקה ירושלים

 • עיר דוד - 16
  עיר דוד

  אתרים העיר העתיקה
  כפר השילוח, העיר העתיקה

 • גו ברירת מחדל - 1
  כיכר הדוידקה

  אתרים מרכז העיר
  רחוב הנביאים, פינת רחוב יפו, ירושלים

 • Jerusalem Attractions - 70
  כנסיית הקבר

  אתרים העיר העתיקה
  כנסיית הקבר ירושלים

 • גו ברירת מחדל - 1
  בריכת הסולטן

  אתרים העיר העתיקה
  מול חומות העיר העתיקה

more
preloader

ירושלים אתרים אטרקציות מפה

הדפס
ירושלים היא עיר של אתרים. העיר העתיקה לבדה יכולה להציע לכם עשרות אתרים לבקר בהם ולהכיר דרכם את ההיסטוריה המגוונת והעשירה של העיר, החל מהכותל המערבי, ירושלים הקדומה, הקרדו, בית כנסת החורבה, ועד אתרים מרכזיים ברובעים האחרים בעיר העתיקה כמו כנסיית הקבר ומסלול הויה דולורוזה הכל כך חשוב וסמבולי לנוצרים הקתוליים. תוכלו לעשות סיור הליכה מרתק מול נופי העיר על טיילת החומות או דווקא לשבת בפארק טדי מול חומות העיר העתיקה וליהנות ממופע מזרקות המים במקום. אם אתם מחפשים היסטוריה תוכלו להתחקות אחרי תקופתו של הורדוס בירושלים שהשאיר חותמו בכל רחבי העיר, כולל מקומות שלא הייתם מעלים על דעתכם.

אם לעומת זאת אתם מחפשים את ירושלים היותר מודרנית, ירושלים שאחרי היציאה מחומות העיר העתיקה, תוכלו להסתובב לכם בשוק מחנה יהודה ונחלאות, בימין משה והמושבה הגרמנית, תוכלו לשבת בגן סאקר ולעשות לכם פיקניק או להסתובב במרכז העיר באזור כיכר ציון או המדרחוב ולהרגיש כמו ירושלמים שורשיים ממש. אז עשרות אתרים, עשרות מקומות, עשרות זוויות מבט שונות ומרתקות על עיר אחד מגולמות בירושלים דרך אתריה הרבים, ולכן רק נותר להחליט איזו זווית של ירושלים אתם רוצים לראות היום.
בשיתוף פעולה עם
לוגו בוקינג.קום
לוגו AirBNB
לוגו טריפאדוויזר
לוגו סיטי דיסקוברי
יס פלאנט
Text text text