סיקרט רום - חדר בריחה בירושלים

כל המידע על סיקרט רום - חדר בריחה בירושלים

הזמנה לקבוצה
     
מידע כללי

אומרים שחדרי הבריחה בירושלים הם הכי טובים בישראל. נכון שמדובר בתחרות מי יצירתי יותר, אבל בשורה התחתונה - אחרי שהצלחתם לפצח את התעלומה, אין כמו מעורב ירושלמי עסיסי במרחק של כמה צעדים, או קפיצה לחומוס של מנצחים. נסו את סודו של הענק, אבל קודם אזהרה: רק מי שמגלה את הסוד, מצליח לסיים את המשימה בזמן.

 

לקבלת הצעה לפעילות קבוצתית מהנה בחדרי הבריחה הכי טובים בירושלים - צרו איתנו קשר

 

חדרי בריחה הם כבר לא טרנד זמני. הם הפכו לאחד מהמקומות לבילוי עם קבוצת חברים, לזמן איכות עם כל המשפחה ועם החברים לעבודה. חדרי בריחה הם מקום נהדר לחגוג בו יום הולדת לגילאים שונים וגם לבלות בהם אחר צהריים או שבת בבוקר. זה הזמן לקום מהכורסה או מכיסא המחשב, להתנתק מהפלאפון ולהכנס למציאות אחרת, אבל לא וירטואלית. סקרנים? 

 

אז מה זה בדיוק חדר בריחה? חדרי בריחה הם משחק שכבש את כל העולם, מסין ויפן ועד ארה"ב ואירופה. זהו שם כולל למשחקים שונים ומצבים שונים שעימם יש להתמודד. המשותף לכל חדרי הבריחה הם ההתחלה שהיא בחדר סגור, כשההשתחררות מן החדר מתאפשרת לאחר פתרון חידות ופענוח תעלומות שונות העומדות בפניכם. לרוב ההשתחררות מן החדר על פתרון כל החידות והאתגרים שבו לוקחת שעה- שעתיים מקסימום. זהו כמובן חדר גדול ולא חדרון בגודל של צינוק כך שגם החוששים מהשהיה בחדר סגור יהנו מן החוויה. מעבר למסגרת המשותפת- כל חדר בריחה הוא מיוחד בסיפור שלו, במציאות אליה  מוכנסים המשתתפים במשחק, בתפאורה ועיצוב החדר, ובחידות והמשימות העומדות בפני המשתתפים.

book-a-ticket
preloader

ה ירושלים מפת התיירות

הדפס
Text text text