סיורים בירושלים

51

סיורים

בירושלים


ירושלים מציעה עשרות סוגים של סיורים המאפשרים לגלות דרך הרגליים, העיניים והחיך את הרב-גוניות והקסם של העיר. הסיורים הפופולאריים בירושלים הם סיורים קולינריים בשוק מחנה יהודה, סיורי אוכל ונושא בעיר העתיקה, סיורי סגווי חווייתיים, סיורי סליחות בראש השנה, וסיורים היסטוריים בעקבות ירושלים הקדומה אותם מובילים מדריכי הסיורים של עיר דוד. כאן תוכלו למצוא את רשימת הסיורים המומלצים לעשות בעיר, בין אם כבודדים או בקבוצה, וכמו תמיד - אתם מוזמנים לפנות אלינו להתייעץ ולשאול לגבי סיור מומלץ בעיר, הייעוץ הוא בחינם לחלוטין וכחלק מהחזון שלנו להכיר את העיר לאוהביה.

עדכון חשוב על מה שקורה בירושלים >>

קבוצה‎ סיורים
לחצו כאן למסננים נוספים
חיפוש מהיר סיורים

לפי מחיר

₪0 ₪195


סוגי סיורים


מיקום


מתקנים


יציאה:go

מה לעשות בירושלים

למעלה מ-2000 כתבות והמלצות

לא נמצאו תוצאות להצגה

more
preloader
more
preloader

ירושלים סיורים מפה

הדפס

סיורים בירושלים : המדריך המלא לסיורי אוכל, סיורים בעיר העתיקה, סיורי סגווי וסיורים לקבוצות בירושלים


ירושלים היא עיר הסיורים של ישראל. מאות סיורים, מדריכים ואפשרויות. אם אתם מעונינים בסיור פרטי או סיור לקבוצה נשמח להפנות אתכם לידיים הנכונות


ירושלים בירת ירושלים מאחדת תחת כנפיה למודות ההיסטוריה שלל ניגודים, דתות, תרבויות, טעמים, צבעים ומראות. מאות אלפי תיירים ישראלים ואחרים, פוקדים את ירושלים מדי שנה כשהם להוטים לטייל בעשרות ואולי אף מאות הסיורים המרתקים אותם מציעה העיר לכל דיכפין. בשנים האחרונות נוספו לסיורים הוותיקים והמוכרים בירושלים גם סיורים כדוגמת סיורים קולינרים וסיורי אוכל, סיורי סגווי וסיורי לילה בעיר. בשורות הבאות ננסה לסייע לכם להכיר את המרכזיים שבסיורים בירושלים.הסיורים הפופולריים ביותר בירושלים
סיורי אוכל וקולינריה בירושלים מספקים שלל טעימות בשווקיה הצבעוניים של העיר. שלל העדות והתרבויות שבעיר יוצר מרקם קולינרי מרתק וצבעוני במיוחד. סיורי אוכל משלבים הנחייה של שפים מוכרים, סדנאות ואפילו מוצעים כסיורי אוכל פרטיים לחלוטין.

סיורי סגווי בירושלים משלבים נסיעה בכלי תחבורה חדשני, כיפי ונוח לתפעול עם חווית נסיעה מול נופיה עוצרי הנשימה של העיר.

סיורי לילה בירושלים מאפשרים "טעימה" מן האופי הלילי המיוחד של העיר. הסיורים כוללים ביקור בעיר העתיקה אשר לא נמה לרגע, סיורי תרבות בעיר בעקבות משוררים וסופרים וסיורי בארים וטעימות אלכוהול בצד התוסס של העיר.

סיורים בשבת בירושלים פותחים צוהר אל אוירת השבת המיוחדת בעיר אשר אין שנייה לה בכל הארץ. הסיורים נערכים בשכונות ההיסטוריות כגון: משכנות שאננים, נחלאות, רחביה, המושבה הגרמנית ואיזור העיר העתיקה כמובן.

סיורי סליחות בירושלים פופולריים במיוחד טרם יום הכיפורים. הסיורים כוללים ביקור בבתי כנסת מיוחדים בעיר, מפגש עם דמויות ירושלמיות מעניינות ולעיתים אף מודרכים על ידי סופרים ומשוררים.

סיורים בשפה האנגלית בירושלים: דרך האתר שלנו תוכלו להזמין סיורים גם בשפה האנגלית ואפילו לבחור במדריך הרצוי לכם. יש לציין כי עיריית ירושלים מעניקה סיורים בחינם בעיר הכוללים ביקור בעיר העתיקה וברובע היהודי, ביקור בשכונות ההיסטוריות כגון: ימין משה, רחביה, טלביה, ביקור בהר הרצל וכיוצא בזה גם בשפה העברית ובחלק מהסיורים גם באנגלית.מחפשים סיור לקבוצה או סיור פרטי? צרו קשר ונחבר אתכם למדריכים הטובים ביותר
כאתר המוביל בתחומי הבילוי, הסיורים וההיכרות עם נפלאותיה של ירושלים, נוכל להקל עבורכם את המאמץ שבחיפוש אחר סיורים מתאימים בעיר. העובדה שאנחנו נמצאים בקשר הדוק עם כל נותני השירותים המובילים בתחום הסיורים בירושלים, מאפשרת לנו לחבר אליכם בקלות את כל נותני השירותים הרלבנטיים עבורכם.

על סמך הידע שלנו בתחום הסיורים בעיר, נוכל לחסוך עבורכם זמן רב בניסיון לאתר נותני שירותים תיירותיים בירושלים, וזאת ללא כל תשלום מצידכם!

כל שעליכם לעשות הוא לכתוב דרך האתר פנייה המסבירה את דרישות ובקשות הסיור שלכם. ציינו את אופי הסיור הדרוש לכם, מספר המשתתפים, אורך הסיור, זמנו וכל פרט אפשרי אחר. אנו נעביר את המידע לכל ספקי השירותים עימם אנו נמצאים בקשר ואלו יחזרו אליכם עם הצעות מחיר עבור הסיורים שבקשתם. לכם לא יוותר אלא להגיע אל ירושלים ולתת לה להלך עליכם כמטה קסם.
 
 
בשיתוף פעולה עם
לוגו בוקינג.קום
לוגו AirBNB
לוגו טריפאדוויזר
לוגו סיטי דיסקוברי
יס פלאנט
Text text text